reklama
| INFORLEX | GAZETA PRAWNA | KONFERENCJE | INFORORGANIZER | APLIKACJE | KARIERA | SKLEP
reklama
reklama
Jesteś tutaj: STRONA GŁÓWNA > Moja firma > Dom > Budowa i remont > Budowa > TIM SA rekomendowane przez Stowarzyszenie Elektryków Polskich (SEP)

TIM SA rekomendowane przez Stowarzyszenie Elektryków Polskich (SEP)

Stowarzyszenie Elektryków Polskich, przeprowadziło audyt, w wyniku którego udzieliło jednemu z dystrybutorów elektrotechnicznych w Polsce – TIM SA, swojej rekomendacji.

Dotyczy ona nie tylko sprzedaży artykułów elektrotechnicznych, ale również szkoleń, warsztatów, doradztwa technicznego i projektowania w branży elektrotechnicznej. SEP poleca TIM SA jako instytucję przygotowaną pod względem technicznym i organizacyjnym do prowadzenia tych działań.

– Doceniono nasz wkład w rozwój branży elektrotechnicznej, w przybliżanie elektroinstalatorom najnowszych rozwiązań technologicznych czy zmian w normach i prawodawstwie – komentuje Piotr Bibik, menedżer ds. szkoleń technicznych, które TIM SA już od kilkunastu miesięcy organizuje we współpracy z największymi dostawcami z branży.

Zobacz także: Rozporządzenie EUTR reguluje handel drewnem na terenie Unii Europejskiej

Rekomendacja przekłada się na jeszcze ściślejszą współpracę TIM SA z SEP. Już 11 marca 2013 r. (poniedziałek) TIM SA oraz Oddział Olsztyński SEP organizują konferencję pt. „Przekaźniki programowalne w życiu codziennym”. Miejsce imprezy: budynek NOT w Olsztynie, pl. Konsulatu Polskiego 1. Wstęp wolny, pod warunkiem wcześniejszej rejestracji.

Na świadectwie rekomendacyjnym swoje podpisy złożyli prezes SEP – prof. dr hab. inż. Jerzy Barglik – oraz mgr inż. Miłosława Bożentowicz, prezes warszawskiego oddziału SEP. Dokument jest ważny do 19 grudnia 2013 r. i TIM SA z pewnością będzie zabiegała o jego prolongatę.

Zobacz także:  Międzynarodowe spotkanie przedstawicieli z branży klimatyzacyjnej we Frankfurcie

TIM SA jest liderem wśród sieci dystrybucji materiałów elektrotechnicznych w Polsce. Spółka przez cały 2013 rok obchodzi 25-lecie swojego istnienia, od 1998 roku jest notowana na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie. Sieć dystrybucji składa się z 29 oddziałów sprzedaży na terenie całej Polski. Centrala TIM SA znajduje się w Siechnicach
k. Wrocławia, gdzie spółka wybudowała w 2008 roku nowoczesne centrum logistyczne, będące jednym z najnowocześniejszych i najbardziej zaawansowanych technologicznie w Europie. 1 października 2011 r. powstała Grupa Kapitałowa TIM, którą wraz z TIM SA tworzy notowana na New Connect Rotopino.pl S.A.

Źródło: TIM SA

reklama

Przydatne formularze online

Czytaj także

Data publikacji:

Źródło:

Własne

Zdjęcia

Świadectwo rekomendacyjne. Fot.TIM SA
Świadectwo rekomendacyjne. Fot.TIM SA

Dokumentacja kadrowa. Zasady prowadzenia i przechowywania79.00 zł
reklama

Narzędzia przedsiębiorcy

reklama
reklama
reklama

POLECANE

reklama

Ostatnio na forum

reklama
reklama

Eksperci portalu infor.pl

Kancelaria Prawnicza Polz & Polz

Kancelaria Prawnicza Polz & Polz działa na rynku od 2004 roku. Świadczymy kompleksowe usługi doradztwa prawnego dla podmiotów gospodarczych oraz osób fizycznych, zarówno polskich jak i zagranicznych.

Zostań ekspertem portalu Infor.pl »
reklama
reklama
reklama