reklama
| INFORLEX | GAZETA PRAWNA | KONFERENCJE | INFORORGANIZER | APLIKACJE | KARIERA | SKLEP
reklama
reklama
reklama

Artykuły

Czy samochody z instalacją LPG są bardziej ekologiczne?

Aktualizacja: 16.07.2013

Samochody zasilane LPG nie tylko zużywają dużo tańsze paliwo. Są również bardziej ekologiczne, bo podczas spalania propan-butanu wydobywa się nawet trzykrotnie mniej zanieczyszczeń niż podczas spalania benzyny. »

Montaż instalacji gazowej krok po kroku

Aktualizacja: 16.07.2013

Właściwy montaż instalacji LPG to proces wymagający dokładności i wiedzy. Jak krok po kroku zamontować instalację gazową w samochodzie? »

Weryfikacja stanu technicznego przed montażem instalacji LPG

Aktualizacja: 16.07.2013

Montaż instalacji gazu LPG w aucie powinien być poprzedzony dokładną weryfikacją stanu technicznego silnika. Jej pominięcie może w dużym stopniu przyczynić się do problemów z układem zasilania gazem, a tym samym niepotrzebnych kosztów w przyszłości. »

Oszczędności wynikające z jazdy na LPG na przykładzie Skody Octavii I

Aktualizacja: 16.07.2013

Jazda samochodem z instalacją LPG skutkuje znacznym obniżeniem kosztów przejazdu 100 km. W przypadku samochodu rodzinnego podczas jazdy w ruchu miejskim można zaoszczędzić nawet 25 zł na każde przejechane 100 km. »

Regulacja instalacji gazu LPG – jak ją poprawnie wykonać?

Aktualizacja: 16.07.2013

Instalacja gazu LPG, musi być właściwie wyregulowana by działała poprawnie,. W trakcie tego procesu sterownik LPG jest przystosowywany do współpracy z jednostką napędową, a poszczególne części składowe instalacji sprawdzane są pod względem wydajności i sposobu działania. »

Instalacja LPG niszczy silnik?

Aktualizacja: 16.07.2013

Rynek motoryzacyjny jest pełen mitów. Wśród nich jednym z najbardziej rozpowszechnianych jest niszczycielski wpływ instalacji LPG na silniki spalinowe. Zobacz dlaczego nie warto obawiać się instalacji LPG. »

Jak dbać o instalację LPG?

Aktualizacja: 16.07.2013

Instalacja LPG przyczynia się do znacznych oszczędności związanych z zakupem paliwa do samochodu. Wymaga jednak odrobiny dbałości. Podpowiadamy, jak dbać o instalację LPG, by cieszyć się bezproblemową eksploatacją. »

Sterownik instalacji gazu LPG - mózg systemu

Aktualizacja: 16.07.2013

Aby móc zainstalować i poprawnie skomunikować ze sobą instalację gazu LPG i nowoczesny silnik spalinowy niezbędne jest wykorzystanie sterownika. Oto co warto o nim jeszcze wiedzieć! »

Czy instalacja LPG pogarsza osiągi samochodu?

Aktualizacja: 16.07.2013

Według obiegowej opinii przerobienie silnika na zasilanie LPG pogarsza osiągi samochodu. Okazuje się, że to mit, a co naprawdę pogarsza osiągi jednostki napędowej? »

Awarie instalacji LPG: co może się zepsuć?

Aktualizacja: 16.07.2013

Stała eksploatacja auta z wykorzystaniem instalacji LPG powoduje, że poszczególne jej elementy mogą po prostu ulec zużyciu. Zobacz co najczęściej psuje się w instalacji LPG. »

reklama
reklama
reklama

POLECANE

reklama

Nasze recenzje

Ostatnio na forum

reklama

Prawne ciekawostki

reklama

Eksperci portalu infor.pl

GSW Legal Grabarek, Szalc i Wspólnicy Sp.k.

Warszawska kancelaria prawna

Zostań ekspertem portalu Infor.pl »
reklama
reklama
reklama