reklama
| INFORLEX | GAZETA PRAWNA | KONFERENCJE | INFORORGANIZER | APLIKACJE | KARIERA | SKLEP
reklama
reklama
reklama
Jesteś tutaj: STRONA GŁÓWNA > Moja firma > Moto > Motonews > Wydarzenia > Inspektorzy ITD szkolili ukraińskich funkcjonariuszy służby transportu drogowego

Inspektorzy ITD szkolili ukraińskich funkcjonariuszy służby transportu drogowego

Źródło: GITD

W dniach 15-20 kwietnia 2018 r. inspektorzy z Wojewódzkich Inspektoratów Transportu Drogowego z Białegostoku, Lublina, Bydgoszczy, Radomia oraz Rzeszowa mieli okazję szkolić przedstawicieli UkrTransBezpeki - służby odpowiedzialnej za kontrolę transportu drogowego na Ukrainie.  

Formuła szkolenia składała się z części wykładowej oraz części praktycznej. Pierwszą z nich przeprowadzono we Lwowie - była to okazja do wymiany doświadczeń i praktyk dotyczących szeroko rozumianego bezpieczeństwa w ruchu i transporcie drogowym. W części praktycznej inspektorów podzielono na grupy, które udały się do poszczególnych obwodów, w tym lwowskiego, żytomierskiego oraz chmielnickiego, gdzie inspektorzy wspólnie uczestniczyli w działaniach kontrolnych, ukierunkowanych na wykrywanie manipulacji w tachografach, kontrolę dopuszczalnych parametrów pojazdów, analizę czasu pracy oraz kontrolę przewozu towarów niebezpiecznych.

Na zakończenie wspólnych działań szkoleniowo – kontrolnych, strony wyraziły wolę dalszej współpracy, której celem jest dążenie do poprawy bezpieczeństwa w ruchu i transporcie drogowym.

Źródło: GITD

reklama

Przydatne formularze online

Czytaj także

Narzędzia przedsiębiorcy

reklama
reklama
reklama

POLECANE

reklama

Nasze recenzje

Ostatnio na forum

reklama

Prawne ciekawostki

reklama

Eksperci portalu infor.pl

FSG Podatki Sp. z o.o.

FSG Podatki Sp. z o.o. stanowi część grupy FSG, specjalizując się w świadczeniu kompleksowych usług doradztwa podatkowego. Misją naszej firmy jest zapewnienie Klientom bezpieczeństwa podatkowego.

Zostań ekspertem portalu Infor.pl »
reklama
reklama
reklama