| INFORLEX | GAZETA PRAWNA | KONFERENCJE | INFORORGANIZER | APLIKACJE | KARIERA | SKLEP
reklama
Jesteś tutaj: STRONA GŁÓWNA > Moja firma > Moto > Motonews > Wydarzenia > Konferencja "Dzień dla flot i przedsiębiorców" przed targami 3TM

Konferencja "Dzień dla flot i przedsiębiorców" przed targami 3TM

W związku z zaplanowanymi na wrzesień targami motoryzacyjnymi 3TM, 26 września w Ergo Arenie odbędzie się specjalna konferencja "Dzień dla flot i przedsiębiorców". Będzie to okazja, aby spotkać zarówno przedsiębiorców, jak i ekspertów związanych z branżą motoryzacyjną z całej Polski.

Targi motoryzacyjne 3TM

We wrześniu bieżącego roku w Ergo Arenie będzie miała miejsce szósta edycja targów motoryzacyjnych 3TM, ale dopiero pierwsza, na której zderzą się ze sobą dwa światy: detaliczny z biznesowym. Podczas dodatkowego dnia targów, 26 września, odbędzie się konferencja "Dzień dla flot i przedsiębiorców".

W tym roku targi 3TM rozszerzają program o dzień dla biznesu, który zostanie w całości przygotowany przez czasopismo „Biznes Car”. Podczas pierwszego dnia zamkniętego, na konferencji spotkają się przedsiębiorcy oraz osoby związane z branżą motoryzacyjną z całego kraju. Zaproszeni zostaną klienci wszystkich wystawców, właściciele firm, fleet managerowie, dziennikarze oraz władze lokalne i samorządowe.

Zobacz też: Doładunki i przeładunki bez udziału Służby Celnej

„Dzień dla flot i przedsiębiorców” będzie się odbywać w nowatorskiej na polskim rynku flotowym formule. Organizatorzy wyszli z założenia, że najlepsze wzorce i pomysły czerpie się, opierając się na doświadczeniu i sprawdzonych rozwiązaniach innych. Dlatego właśnie "Dzień dla flot i przedsiębiorców" będzie obfitować w case studies przedstawiane przez praktyków branży, debaty z udziałem zaproszonych gości specjalnych oraz sesje networkingowe, podczas których osoby planujące zakupy do swoich przedsiębiorstw i flot będą mogły w bezpośrednim kontakcie poznać propozycje oferowane przez partnerów konferencji.

Patronat medialny nad konferencją objęły: AutoCentrum.pl, Bankier.pl, eGospodarka.pl, Infor.pl oraz QBusiness.pl.

Zgłoszenie uczestnictwa w konferencji jest możliwe pod adresem http://www.dziendlaflot.pl.

Czytaj także

Narzędzia przedsiębiorcy

reklama

POLECANE

Nasze recenzje

Ostatnio na forum

Prawne ciekawostki

Eksperci portalu infor.pl

Da Wanda

DaWanda to platforma online z produktami hand-made i designem.

Zostań ekspertem portalu Infor.pl »