| INFORLEX | GAZETA PRAWNA | KONFERENCJE | INFORORGANIZER | APLIKACJE | KARIERA | SKLEP
reklama
Jesteś tutaj: STRONA GŁÓWNA > Moja firma > Moto > Motonews > Wydarzenia > Flota Auto Biznes zaprasza na Warsztaty Flotowe

Flota Auto Biznes zaprasza na Warsztaty Flotowe

Wszystko o fotoradarach, jak nie wpaść w pułapkę w umowach z firmami CFM, dlaczego warto korzystać z więcej niż jednej marki aut/usługodawcy – to tylko kilka z zagadnień, które będą poruszone podczas Warsztatów Flotowych. Zapraszamy 27. lutego do salonu Euroservice przy ul. Al. Jerozolimskie 239 w Warszawie.

Z pewnością jednym z najważniejszych tematów spotkania będą fotoradary. Łukasz Majchrzak z Głównego Inspektoratu Transportu Drogowego obiecał rozwiać niemal każdą wątpliwość dotyczącą działania „tajemniczych żółtych skrzynek”. Prelekcja będzie miała charakter otwarty, zatem już dziś zachęcamy do przygotowywania pytań.

Na temat pułapek i bonusów w umowach z firmami CFM będzie przemawiał Andrzej Goździkowski, menedżer floty jednej z firm branży budowlanej. Nie będzie to rozmowa o teorii, ale o praktyce, łącznie z pokazaniem jak powinno wyglądać zapytanie ofertowe do firm zajmujących się full serwis leasingiem.

Zobacz też: Azjatyckie Centrum Badań i Rozwoju Audi w Pekinie

Czasy monopolu odchodzą w niepamięć i obecnie coraz więcej firm nie opiera się tylko na jednym dostawcy usług i produktów flotowych. W jaki sposób tym rozsądnie zarządzać by nie stracić rabatów a stworzyć konkurencję między dostawcami doradzi menedżer jednej z flot poinformuje Jarosław Kuczyński. O dokumentacji wypadków aut służbowych w aspekcie uzyskania odszkodowania opowiedzą  Jarosław Sędzik i Magdalena Sopyła Rostek z Omega Kancelarie Prawne. Uczestnicy Warsztatów Flotowych dowiedzą się między innymi w jaki sposób sporządzić protokół powypadkowy i nie mieć problemu z uzyskaniem odszkodowania.

Na koniec ciekawostka. Prawdopodobnie to pierwsze merytoryczne szkolenie flotowe przeprowadzane w salonie dealerskim. I to nie w wyizolowanym kameralnym miejscu, tylko w „ogniu pracy”. Tak więc jednym uchem będzie można słuchać ciekawych prelekcji, a oczy mogą raz po raz uciekać, by spoglądać jak pracują przedstawiciele firmy Euroservice, dealera Volvo i Hyundaia. Oczywiście nie zabraknie VIP Touru po salonie, by zobaczyć wszystko „od kuchni”. 

Zobacz też: Nowy Hyundai Santa Fe w teście zderzeniowym Euro NCAP

Co trzeba zrobić, by móc stać się uczestnikiem spotkania? Zapisać się, na przykład mailowo, na adres halszka.gwizdz@fab.com.pl.  Wstęp na Warsztaty Flotowe to jedyne 258 zł netto.

Czytaj także

Ekspert:

Flota Auto Biznes

FlotaAutoBiznes to motoryzacyjno-biznesowe czasopismo poświęcone zagadnieniom związanym z zarządzaniem samochodami w przedsiębiorstwach. Magazyn ukazuje się co dwa miesiące.

Źródło:

INFOR

Zdjęcia

Flota Auto Biznes zaprasza na Warsztaty Flotowe
Flota Auto Biznes zaprasza na Warsztaty Flotowe

Potrącenia z wynagrodzeń i zasiłków Praktyczne wskazówki59.00 zł

Narzędzia przedsiębiorcy

reklama

POLECANE

Nasze recenzje

Ostatnio na forum

Prawne ciekawostki

Eksperci portalu infor.pl

Rafał Mikołajewski

prawnik, doradca podatkowy

Zostań ekspertem portalu Infor.pl »