| INFORLEX | GAZETA PRAWNA | KONFERENCJE | INFORORGANIZER | APLIKACJE | KARIERA | SKLEP
reklama
Jesteś tutaj: STRONA GŁÓWNA > Moja firma > Moto > Motonews > Wydarzenia > Flota Auto Biznes zaprasza na Warsztaty Flotowe

Flota Auto Biznes zaprasza na Warsztaty Flotowe

Wszystko o fotoradarach, jak nie wpaść w pułapkę w umowach z firmami CFM, dlaczego warto korzystać z więcej niż jednej marki aut/usługodawcy – to tylko kilka z zagadnień, które będą poruszone podczas Warsztatów Flotowych. Zapraszamy 27. lutego do salonu Euroservice przy ul. Al. Jerozolimskie 239 w Warszawie.

Z pewnością jednym z najważniejszych tematów spotkania będą fotoradary. Łukasz Majchrzak z Głównego Inspektoratu Transportu Drogowego obiecał rozwiać niemal każdą wątpliwość dotyczącą działania „tajemniczych żółtych skrzynek”. Prelekcja będzie miała charakter otwarty, zatem już dziś zachęcamy do przygotowywania pytań.

Na temat pułapek i bonusów w umowach z firmami CFM będzie przemawiał Andrzej Goździkowski, menedżer floty jednej z firm branży budowlanej. Nie będzie to rozmowa o teorii, ale o praktyce, łącznie z pokazaniem jak powinno wyglądać zapytanie ofertowe do firm zajmujących się full serwis leasingiem.

Zobacz też: Azjatyckie Centrum Badań i Rozwoju Audi w Pekinie

Czasy monopolu odchodzą w niepamięć i obecnie coraz więcej firm nie opiera się tylko na jednym dostawcy usług i produktów flotowych. W jaki sposób tym rozsądnie zarządzać by nie stracić rabatów a stworzyć konkurencję między dostawcami doradzi menedżer jednej z flot poinformuje Jarosław Kuczyński. O dokumentacji wypadków aut służbowych w aspekcie uzyskania odszkodowania opowiedzą  Jarosław Sędzik i Magdalena Sopyła Rostek z Omega Kancelarie Prawne. Uczestnicy Warsztatów Flotowych dowiedzą się między innymi w jaki sposób sporządzić protokół powypadkowy i nie mieć problemu z uzyskaniem odszkodowania.

Na koniec ciekawostka. Prawdopodobnie to pierwsze merytoryczne szkolenie flotowe przeprowadzane w salonie dealerskim. I to nie w wyizolowanym kameralnym miejscu, tylko w „ogniu pracy”. Tak więc jednym uchem będzie można słuchać ciekawych prelekcji, a oczy mogą raz po raz uciekać, by spoglądać jak pracują przedstawiciele firmy Euroservice, dealera Volvo i Hyundaia. Oczywiście nie zabraknie VIP Touru po salonie, by zobaczyć wszystko „od kuchni”. 

Zobacz też: Nowy Hyundai Santa Fe w teście zderzeniowym Euro NCAP

Co trzeba zrobić, by móc stać się uczestnikiem spotkania? Zapisać się, na przykład mailowo, na adres halszka.gwizdz@fab.com.pl.  Wstęp na Warsztaty Flotowe to jedyne 258 zł netto.

Czytaj także

Ekspert:

Flota Auto Biznes

FlotaAutoBiznes to motoryzacyjno-biznesowe czasopismo poświęcone zagadnieniom związanym z zarządzaniem samochodami w przedsiębiorstwach. Magazyn ukazuje się co dwa miesiące.

Źródło:

INFOR

Zdjęcia

Flota Auto Biznes zaprasza na Warsztaty Flotowe
Flota Auto Biznes zaprasza na Warsztaty Flotowe

VAT 2020. Komentarz199.00 zł

Narzędzia przedsiębiorcy

reklama

POLECANE

Nasze recenzje

Ostatnio na forum

Prawne ciekawostki

Eksperci portalu infor.pl

Iuridico

Doradztwo Prawne & Tłumaczenia

Zostań ekspertem portalu Infor.pl »