REKLAMA

Kategorie
Zaloguj się

Zarejestruj się

Proszę podać poprawny adres e-mail Hasło musi zawierać min. 3 znaki i max. 12 znaków
* - pole obowiązkowe
Przypomnij hasło
Witaj
Usuń konto
Aktualizacja danych
  Informacja
Twoje dane będą wykorzystywane do certyfikatów.

Flota Auto Biznes zaprasza na warsztaty

 Flota Auto Biznes
FlotaAutoBiznes to motoryzacyjno-biznesowe czasopismo poświęcone zagadnieniom związanym z zarządzaniem samochodami w przedsiębiorstwach. Magazyn ukazuje się co dwa miesiące.
Flota Auto Biznes zaprasza na warsztaty
Flota Auto Biznes zaprasza na warsztaty
Fotolia

REKLAMA

REKLAMA

Już 25 stycznia w Adgar Plaza przy ul. Postępu 17a w Warszawie pojawi się szansa wzbogacenia wiedzy. Na jaki temat? Między innymi użytkowania samochodów służbowych do celów prywatnych, postępowania w razie sporów z ubezpieczalnią, przeprowadzenia analizy szkodowości aut w swojej firmie.

Warsztaty adresowane są zarówno do przedsiębiorców użytkujących kilka, kilkanaście aut, jak i firm korzystających z floty liczącej kilkaset, a nawet kilka tysięcy aut. Na cenne informacje mogą także liczyć przedstawiciele firm CFM, towarzystw ubezpieczeniowych, pracowników dealerstw. Spotkanie organizuje redakcja FlotyAutoBiznes.

REKLAMA

Ekspertami będą menedżerowie flot: Tomasz Rudyk i Joanna Nowicka-Bloch oraz prawnicy z kancelarii SD&Partners. Uczestnicy mogą zatem spodziewać się minimum teorii, maksimum praktyki. Zresztą konwencja warsztatów zakłada możliwość zadawania pytań już w trakcie prezentacji i w razie potrzeby organizowania krótkich dyskusji z udziałem „publiczności”. Czuwanie nad porządkiem obrad powierzono redaktorowi naczelnemu FlotyAutoBiznes – Tomaszowi Czarneckiemu.

Zobacz też: System monitoringu floty - ile można zaoszczędzić?

REKLAMA

Jakich informacji mogą się spodziewać uczestnicy warsztatów? Polskie prawo nie reguluje w jednoznaczny sposób kwestii użytkowania aut służbowych do celów prywatnych. Ekspert FAB-a przedstawi sposoby, w jaki sposób poradzić sobie w praktyce z gąszczem przepisów nie naruszając przy tym przepisów. Będzie więc nieco porad „od kuchni”, o koniecznych zapisach w polityce flotowej, jeżdżeniu samochodami służbowymi podczas urlopu oraz w ramach dotarcia do/z pracy. Słuchacze dowiedzą się również jak postępować w przypadku ewentualnej kontroli skarbowej i czy w ogóle ona nam grozi.

Podczas warsztatów będzie działać „Pogotowie FlotyAutoBiznes”. W jego ramach uczestnicy dyżurujący przedstawiciele kancelarii SD&Partners odpowiedzą bezpłatnie na pytania dotyczące sporów z ubezpieczalniami. A podczas prelekcji usłyszymy między innymi, kiedy warto kierować sprawy związane z TU do sądu, a w jakich przypadkach lepiej poszukać rozwiązania polubownego. Nie zabraknie informacji o bardziej i mniej korzystnych zapisach w ramach Ogólnych Warunków Ubezpieczenia oraz AC.  

Dalszy ciąg materiału pod wideo

Zobacz też: Prywatny wypadek autem służbowym? Co z odszkodowaniem?

Istotnym elementem wpływającym na cenę ubezpieczenia aut w firmie jest szkodowość aut. Wpływ na jej obniżenie ma dokładna analiza postępowania kierowców. Poruszone więc zostaną między innymi takie kwestie jak udział własny pracownika w szkodzie, czy AC jest konieczne, rola brokera w obniżeniu wydatków na ubezpieczenie. Wszystko głosem menedżera floty.

Bliższe informacje można uzyskać pod numerem 515 160 512 lub na stronie www.fab.com.pl. Zgłoszenia na „Warsztaty flotowe” prosimy kierować na adres halszka.gwizdz@fab.com.pl. Koszt uczestnictwa wynosi 258 zł + VAT.

Autopromocja

REKLAMA

Źródło: INFOR

Oceń jakość naszego artykułu

Dziękujemy za Twoją ocenę!

Twoja opinia jest dla nas bardzo ważna

Powiedz nam, jak możemy poprawić artykuł.
Zaznacz określenie, które dotyczy przeczytanej treści:

REKLAMA

Komentarze(0)

Pokaż:

Uwaga, Twój komentarz może pojawić się z opóźnieniem do 10 minut. Zanim dodasz komentarz -zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.
    QR Code

    © Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu za zgodą wydawcy INFOR PL S.A.

    Moto
    Zapisz się na newsletter
    Zobacz przykładowy newsletter
    Zapisz się
    Wpisz poprawny e-mail
    Komu, komu... Ostatnie egzemplarze GR Yaris do wzięcia w Polsce. Pula powoli się kończy

    Nowa Toyota GR Yaris tania nie jest. Kosztuje co najmniej 214 900 zł. Powstaje jednak w limitowanej serii, a do tego oferuje 280-konny silnik. To prawdziwy sportowiec! Zakup tego auta może zatem stanowić gratkę. A jest ku temu jeszcze okazja. Być może ostatnia.

    Kiedy pieszy nie ma pierwszeństwa na pasach?

    Polskie przepisy przewidują przypadki, w których pieszy wcale nie ma pierwszeństwa na przejściu dla pieszych. Dziś je zatem omówimy. Wskażemy także, jaki pieszy może dostać mandat za wymuszenie pierwszeństwa na pasach.

    Nissan Qashqai 2024. Lifting japońskiego hitu sprzedaży stawia na nowości technologiczne

    Trzecia generacja Nissana Qashqaia po 3 latach obecności rynkowej otrzymuje delikatny lifting. Zmiany stylistyczne? To początek. Bo tu ważniejsza jest technologia. Auto dostanie m.in. nową kamerę 360 stopni 3D, asystenta głosowego Google czy możliwość zdalnych płatności Google Pay.

    Zagraniczny kierowca taxi w Polsce. Wiecie, że ponad połowa posiada wyższe wykształcenie?

    Zagraniczni kierowcy taxi w Polsce stali się standardem. Za kierownicami zasiadają głównie Ukraińcy, Białorusini i Gruzini. Aby ich poznać, FreeNow przeprowadziło badanie ankietowe wśród 1500. z nich.

    REKLAMA

    Ile zarabiają kierowcy zawodowi w Polsce?

    Dziś porozmawiamy o kierowcy samochodu ciężarowego lub autobusu w Polsce. Ile zarabiają? Oraz jak ich zarobki rosły na przestrzeni ostatnich lat?

    AFIR już obowiązuje. I stanowi potężne wyzwanie. Całe szczęście nie dla kierowców

    AFIR brzmi groźnie. Czy jednak kierowcy w Polsce mają się czego bać? Oni tak właściwie nie. Nowe rozporządzenie stanowi wyzwanie, ale dla operatorów pracujących na rynku elektromobilności. Stawia ambitne cele.

    Dziś wielka akcja policji "Pomiar prędkości". Na drogi ruszy cały sprzęt pomiarowy. Noga z gazu!

    Policja będzie dziś prowadzić wielką akcję "Pomiar prędkości". Na drogach pojawi się praktycznie cały dostępny sprzęt. Widać będzie mierniki stacjonarne, nieoznakowane i oznakowane radiowozy, a do tego będą prowadzone kaskadowe pomiary prędkości.

    Im więcej samochodów elektrycznych w Polsce, tym więcej musi być stacji ładowania – nowe prawo już działa

    Unia Europejska już dawno uznała, że główną barierą pożądanego tempa przyrostu samochodów elektrycznych jest gęstość stacji ładowania. W przeciwieństwie do konwencjonalnych pojazdów, dla których stacje paliw budowane są już od ponad stulecia, stacje obsługi dla elektryków trzeba zbudować błyskawicznie.

    REKLAMA

    Stacje ładowania elektryków (min. 400 kW) co 60 km do 2025 roku. Przepisy AFIR już weszły w życie - czy dadzą spodziewane efekty?

    W sobotę 13 kwietnia 2024 r. weszło w życie unijne rozporządzenie ws. rozwoju infrastruktury paliw alternatywnych (AFIR), które nakłada na państwa członkowskie obowiązek rozbudowy sieci ładowania pojazdów elektrycznych. Nowe regulacje stawiają ambitne cele przed Polską i pozostałymi krajami UE oraz stanowią istotny krok w rozwoju zeroemisyjnego transportu. Aby dostosować się do nowych przepisów, działania Polski powinny być skoncentrowane na współpracy interesariuszy w taki sposób, aby zwiększać liczbę stacji ładowania o odpowiedniej mocy i zapewniać im szybkie przyłącze do sieci. 

    Ile kosztuje hybrydowa Dacia Jogger? Rumuńska nowość w polskich salonach

    Rumuńska marka stawia na technologię. To widać nie tylko po nowym Dusterze, ale i starszych modelach. Przykład? W Polsce debiutuje właśnie Dacia Jogger Hybrid 140. Ile kosztuje ta mocno rodzinna hybryda?

    REKLAMA