| IFK | IRB | INFORLEX | GAZETA PRAWNA | INFORORGANIZER | APLIKACJE | KARIERA | SKLEP
reklama
Jesteś tutaj: STRONA GŁÓWNA > Moja firma > Moto > Motonews > Wydarzenia > Mitsumaniaki pomagają dzieciom w hospicjach

Mitsumaniaki pomagają dzieciom w hospicjach

Członkowie stowarzyszenia miłośników samochodów Mitsubishi o nazwie Klub Mitsumaniaków angażują się w działalność charytatywną, wspierając nieuleczalnie chore dzieci, przebywające pod opieką hospicjów na terenie Polski.

Ci ogromnie życzliwi przyjaciele Mitsumaniaków podpisali firmowe koszulki, które wyprodukowała akcja Mitsumaniaki Dzieciom razem z polskim oddziałem Mitsubishi Motors. Były one następnie licytowane a za zyski z licytacji spełniane są kolejne marzenia. Znane osobistości deklarują również każdą możliwą pomoc.

Pędzimy przed siebie dzień po dniu, zaganiani i pochłonięci swoimi sprawami, kłopotami małymi i dużymi, nie rozglądamy się dookoła. Taka rzeczywistość dotyczy większości z nas i choć wydaje nam się, że nie brakuje nam wrażliwości na los innych,  jesteśmy jednak zamknięci w swoim świecie. To ważne, żeby czasem się zatrzymać, bo inni mają mniej i zwyczajnie potrzebują naszej pomocy. Mitsumaniaki Dzieciom to akcja, która mobilizuje, zmienia perspektywę, zmusza do działania. I nagle okazuje się, że tylko wtedy, kiedy zaczniemy się dzielić, życie nabiera sensu. Zwyczajnie, po prostu, bez dorabiania zbędnej ideologii. To dobrze, że są tacy, którzy myślą o innych, tym bardziej, jeśli pomoc dotyczy najmniejszych i najbardziej bezbronnych. Trzymam kciuki za każdą zlicytowaną koszulkę i każdą zbiórkę dla dzieciaków. Mitsumaniaki - trzymam kciuki, żeby akcja się rozwijała i nabierała tempa!” – mówi Joanna Zientarska, dziennikarka motoryzacyjna z Antyradia.

Przykładem pomocy dla naszej akcji są wspólne odwiedziny przedstawicieli Mitsumaniaków oraz Jarka Maznasa, Roberta Herby i jego pilota rajdowego Jacka Rathe w Warszawskim Hospicjum dla Dzieci, gdzie na spotkaniu dla rodzeństwa chorych dzieci przedstawiliśmy auta marki Mitsubishi a nasi przyjaciele opowiadali o ciekawostkach na temat swojej pracy, rajdów i programów telewizyjnych.” – podkreśla Patryk Schultz.

W najbliższym czasie z okazji Mikołajek i Świąt Bożego Narodzenia akcja Mitsumaniaki Dzieciom spełni kilkanaście marzeń na raz. Będzie to odpowiedź na listy do Świętego Mikołaja, napisane przez dzieci ze Śląskiego Hospicjum Domowego w Tychach. Mitsumaniacy z całego kraju prowadzą zbiórkę, by spełnić świąteczne marzenia dzieci nieuleczalnie chorych i 8 grudnia przekazać je osobiście na specjalnie przygotowanym spotkaniu. Te listy do Mikołaja można znaleźć na forum pod linkiem: http://forum.mitsumaniaki.pl/viewtopic.php?p=1125676#1125676

„Kolejną inicjatywą będą odwiedziny w Domu Dziecka nr 2 w Warszawie. Pojawimy się tam wraz z przyjaciółmi naszej akcji i autami marki Mitsubishi. 16 grudnia chcemy dzieciakom przedstawić naszych znanych przyjaciół i ulubione pojazdy oraz przekazać świąteczne prezenty.” – cieszy się Patryk Schultz.

Czytaj także

Czytaj także

Narzędzia przedsiębiorcy

reklama

POLECANE

Nasze recenzje

Ostatnio na forum

Prawne ciekawostki

Eksperci portalu infor.pl

dr Dominik Lubasz

Radca prawny

Zostań ekspertem portalu Infor.pl »
Notyfikacje
Czy chcesz otrzymywać informacje o najnowszych zmianach? Zaakceptuj powiadomienia od mojafirma.Infor.pl
Powiadomienia można wyłączyć w preferencjach systemowych
NIE
TAK