| INFORLEX | GAZETA PRAWNA | KONFERENCJE | INFORORGANIZER | APLIKACJE | KARIERA | SKLEP
reklama
Jesteś tutaj: STRONA GŁÓWNA > Moja firma > Moto > Motonews > Wydarzenia > Marka Volkswagen Samochody Użytkowe znika...

Marka Volkswagen Samochody Użytkowe znika...

Spokojnie, to nie oznacza, że Niemcy przestaną produkować dostawczaki. Jedynie zmieniają nazwę. Od teraz dział sprzedający vany będzie się nazywał Volkswagen Samochody Dostawcze.

Wraz z wejściem nowej identyfikacji wizualnej nazwa marki na rynku polskim zmieniona została na Volkswagen Samochody Dostawcze. Wierzymy, że nowa nazwa marki będzie bliższa temu jak o furgonach, busach czy vanach mówią nasi Klienci. Jesteśmy przekonani, że nazwa Volkswagen Samochody Dostawcze precyzyjniej odzwierciedla wysoką specjalizację naszych samochodów. Nowe logo i nowa nazwa marki to nasze nowe kreatywne podejście do budowania wizerunku samochodów dostawczych Volkswagen w Polsce. Samochodów, które mają budzić emocje, być autentyczne, wszechstronne, a tym samym wyznaczać kierunek rozwoju motoryzacji i nowoczesnej mobilności - powiedział Patryk Grzeczka, dyrektor marketingu marki Volkswagen Samochody Dostawcze.

Zmiana nazwy stała się faktem 10 września 2019 roku i w bezpośredni sposób kojarzy się z inną nowością pojawiającą się w gamie niemieckiej marki - mowa o odświeżonej identyfikacji wizualnej zawierającej m.in. przeprojektowane logo. Choć powiew świeżości ma raczej charakter kosmetyczny, zadanie przypisane mu jest dość ważne. To kolejny krok na drodze Volkswagena do stawienia czoła nowym wyzwaniom. Mowa oczywiście o elektromobilności zmieniającej rynek motoryzacyjny. Odświeżona identyfikacja wizualna ma pokazać jedno - nowy kierunek jest na tyle ważny dla Niemców, że zdecydowali się oni na zmianę DNA swojej marki.

Czytaj także

Narzędzia przedsiębiorcy

reklama

POLECANE

Nasze recenzje

Ostatnio na forum

Prawne ciekawostki

Eksperci portalu infor.pl

ExpaTax

Doradztwo podatkowe

Zostań ekspertem portalu Infor.pl »