reklama
| INFORLEX | GAZETA PRAWNA | KONFERENCJE | INFORORGANIZER | APLIKACJE | KARIERA | SKLEP
reklama
reklama
reklama
Jesteś tutaj: STRONA GŁÓWNA > Moja firma > Moto > Motonews > Wydarzenia > Dowiedz się więcej o zarządzaniu flotą

Dowiedz się więcej o zarządzaniu flotą

Już 29 marca 2012 w Falentach pod Warszawą odbędzie się konferencja zorganizowana przez FlotęAutoBiznes, na której wszyscy zebrani będą mieli szansę na poszerzenie wiedzy o zarządzaniu autami w przedsiębiorstwach. Aby wziąć udział w tej konferencji wystarczy zarejestrować się na stronie internetowej organizatora.

Doskonała okazja do wymiany doświadczeń o zarządzaniu flotą nastąpi już lada dzień – 29. marca, gdzie w jednym miejscu zgromadzi się około 250 menedżerów bezpośrednio związanych z opieką nad pojazdami służbowymi. Na forum publicznym ze swoimi prelekcjami wystąpią między innymi Grzegorz Konkol z firmy Iglotech oraz Radosław Mazur z Grupy Impel.

Konferencja organizowana przez FlotęAutoBiznes odbędzie się wyjątkowo w Centrum Konferencyjnymi Falenty, przy ul. Al. Hrabska 4A w miejscowości Falenty pod Warszawą, nieopodal Raszyna. Wstęp jest za darmo, wystarczy wcześniej się zarejestrować pobierając formularz ze strony internetowej www.fab.com.pl. Bliższe informacje można uzyskać dzwoniąc na numer telefonu Project Managera - Małgorzaty Binieckiej - 515 160 506 lub pisząc maila na adres: malgorzata.biniecka@fab.com.pl.

Zobacz też: Jak wybrać samochód do floty?

Wspomniani na wstępie Grzegorz Konkol (Iglotech) oraz Radosław Mazur (Grupa Impel) opowiedzą o tym jak sobie radzą z zarządzaniem pojazdami służbowymi. Poruszą między innymi problemy dotyczące użytkowania auta firmowego do celów prywatnych, wyboru marki, dostawców produktów takich jak karty paliwowe, czy opony. Dodajmy, że Konkol reprezentuje średniej wielkości park samochodów zaś Mazur dużą flotę.

Na konferencji poruszymy również między innymi temat utrudnień i udogodnień drogowych związanych z Euro 2012, czekających nas w czerwcu. Naszym ekspertem będzie Maja Połubińska, krajowy koordynator ds. transportu w PL.2012. Niezwykle interesująco zapowiada się również prelekcja dotycząca zwrotu pojazdu po okresie leasingu i dopłat związanych z ewentualnymi uszkodzeniami. W imieniu Związku Polskiego Leasingu prezentację poprowadzi Krzysztof Sosnowski.

Zobacz też: GPS a obniżenie szkodowości floty

Zapewne wiele osób zastanawia się, czy „kratki” jeszcze wrócą. Wiele wskazuje, że niestety nie, ale... Na temat planowanych zmian w przepisach podatkowych opowie ekspert Polskiego Związku Przemysłu Motoryzacyjnego: Marcin Witaszek.

reklama

Czytaj także

Ekspert:

Flota Auto Biznes

FlotaAutoBiznes to motoryzacyjno-biznesowe czasopismo poświęcone zagadnieniom związanym z zarządzaniem samochodami w przedsiębiorstwach. Magazyn ukazuje się co dwa miesiące.

Źródło:

INFOR

Zdjęcia

FlotaAutoBiznes pomaga właściwie zarządzać flotą.
FlotaAutoBiznes pomaga właściwie zarządzać flotą.

Zatrudnianie i zwalnianie pracowników. Obowiązki pracodawców51.75 zł
reklama

Narzędzia przedsiębiorcy

reklama
reklama
reklama

POLECANE

reklama

Nasze recenzje

Ostatnio na forum

reklama

Prawne ciekawostki

reklama

Eksperci portalu infor.pl

FPA Group

Outsourcing księgowości, kadr i płac oraz usługi prawne i konsultingowe

Zostań ekspertem portalu Infor.pl »
reklama
reklama
reklama