reklama
| INFORLEX | GAZETA PRAWNA | KONFERENCJE | INFORORGANIZER | APLIKACJE | KARIERA | SKLEP
reklama
reklama
reklama
Jesteś tutaj: STRONA GŁÓWNA > Moja firma > Moto > Motonews > Wydarzenia > Sukces Forda – program "Gwarancja12"

Sukces Forda – program "Gwarancja12"

Firma Ford Polska Sp. z o.o. przedstawiła dotychczasowe wyniki sprzedaży swojego programu "Gwarancja12" . W okresie listopad 2009 – 10 października 2011 prawie 24.000 klientów zdecydowało się na program ochrony gwarancyjnej, to oznacza statystycznie tysiąc kontraktów zawieranych w każdym miesiącu.

Programu ochrony gwarancyjnej "Gwarancja12" dla aut marki Ford dotyczy pojazdów do 10 lat i przebiegu 200.000 km.  Do programu mogą należeć pojazdy zarejestrowane w Polsce, spełniające powyższe warunki i sprawdzone w autoryzowanym serwisie Forda.

"Gwarancja 12" kończy się automatycznie w momencie osiągnięcia przez pojazd przebiegu 200 000 km lub wieku 10 lat. Przebieg i wiek pojazdu jest sprawdzany na podstawie książki serwisowej pojazdu lub bez niej, po przeglądzie w serwisie i spełnieniu warunków.

Zobacz też: Ford Ranger otrzymał 5 gwiazdek w testach zderzeniowych Euro NCAP

- Program Gwarancja 12 okazał się strzałem w dziesiątkę – powiedział Dariusz Lech, Dyrektor Działu Serwisu i Części Zamiennych Ford Polska Sp. z o.o. - Porównując sprzedaż miesięczną w roku 2011 do roku 2010 obserwujemy wzrost zawieranych kontraktów na poziomie 25%. Mamy już także pierwszych klientów, którzy odnawiają kontrakt serwisowy na kolejny rok – naszym zdaniem świadczy to o bardzo dobrym przyjęciu tego programu przez klientów, a także o zapotrzebowaniu na tego typu produkty na rynku” – dodał D. Lech.

„Gwarancja 12” obejmuje najważniejsze podzespoły pojazdu m.in. silnik z wybranymi elementami osprzętu, układ przeniesienia napędu oraz skrzynię biegów oraz obudowy (jeśli uszkodzenie wywołane zostało przez awarię części objętej "Gwarancją 12") i płyny eksploatacyjne (niezbędne do naprawy). Oprócz tego w programie klient otrzymuje usługę Assistance 12, która w sytuacji awarii lub kolizji zapewni całodobową pomoc na drodze, przez 12 miesięcy od daty rozpoczęcia programu gwarancyjnego lub do następnego przeglądu. Koszt udziału w programie „Gwarancja 12’’ jest niezmienny od początku i wynosi 89 zł. Jeżeli pojazd zmieni właściciela w drodze sprzedaży program "Gwarancja 12" będzie nadal obowiązywał aż do ustalonego terminu zakończenia.

Zobacz też: Polski rynek wita Skodę Superb Laurin & Klement

Podczas programu klient ma obowiązek wykonywać wszystkie przeglądy okresowe w salonie Forda,  podczas wizyty w serwisie musi okazać kopię umowy "Gwarancja 12".

-Doskonałe rezultaty sprzedaży nowych samochodów Ford na polskim rynku, które obserwujemy w ostatnich latach, wynikają także z szerokiego wachlarza usług serwisowych, które przygotowujemy we współpracy z autoryzowanymi serwisami Forda – powiedział Dariusz Lech.

Zobacz też: Niewidome osoby za kierownicą modeli Forda

Inne programy oferowane przez Forda:

1. Assistance12

Od października 2011 roku każdy klient, który wykona przegląd w Autoryzowanym Serwisie Forda otrzyma bezpłatnie Assistance12 na 12 miesięcy lub do następnego przeglądu.

2. Hotel Opon

(24 października- 31 grudnia) Autoryzowane Serwisy Forda zapraszają klientów od 24 października na wymianę opon. W ramach programu Hotel Opon klienci od kilku już lat mogą przechowywać opony w sposób  bezpieczny i zgodny z wymaganiami producentów.

3. Program 5+

Oferta dla właścicieli samochodów 5 -10 letnich, przy zakupie i montażu części klient uzyskuje rabat: wiek pojazdu x2 czyli nawet do 20%.

Zobacz też: Nowa Mazda na targach w Tokio

reklama

Przydatne formularze online

Czytaj także

Narzędzia przedsiębiorcy

reklama
reklama
reklama

POLECANE

reklama

Nasze recenzje

Ostatnio na forum

reklama

Prawne ciekawostki

reklama

Eksperci portalu infor.pl

ratalnie.com

Ratalnie.com to marka należąca do Lloyd Financial. Jest odpowiedzią na zapotrzebowanie rynku na łatwo dostępne pożyczki gotówkowe opierające się na polskim kapitale.

Zostań ekspertem portalu Infor.pl »
reklama
reklama
reklama