| INFORLEX | GAZETA PRAWNA | KONFERENCJE | INFORORGANIZER | APLIKACJE | KARIERA | SKLEP
reklama
Jesteś tutaj: STRONA GŁÓWNA > Moja firma > Moto > Motonews > Wydarzenia > Najlepsza stacja benzynowa roku 2011

Najlepsza stacja benzynowa roku 2011

Najlepszą stacja paliwową roku 2011 okazała się stacja BP w Mostkach koło Świebodzina, która wygrała konkurs organizowany przez miesięcznik branżowy Polski Traker.

Patronatem konkursu jest Polska Izba Paliw Płynnych. Tytuł otrzymuje stacja, która uzyska najwięcej głosów czytelników i klientów, w końcu to ich opinia jest najważniejsza dla właścicieli stacji.

Zobacz też: Nie będzie obniżek cen LPG

Przypomnijmy, że w 2008 roku czytelnicy wybrali stację BP znajdującą się w Żarskiej Wsi, niedaleko Zgorzelca, przy drodze nr 94.

Stację BP w Mostkach zaprojektowano tak, aby zapewnić swobodny ruch samochodów oraz zagwarantować jak najlepszą obsługę kierowcom ciężarówek. Stanowiska tankowania z dystrybutorami przeznaczonymi dla ciężarówek znajdują się na wprost wjazdu. Kierowcy mają dostęp do dystrybutorów z olejem napędowym i AdBlue z każdej strony. Z dwóch stron może tankować jednocześnie dziesięciu kierowców. Dodatkowo wydzielono stanowisko dla pojazdów ponadgabarytowych, dzięki temu kierowcy po tankowaniu mogą swobodnie przejechać na przestronny parking, a samochody nie przeciskają się przy dystrybutorach. Na terenie BP znajduje się ogromny parking.

Kierowcy aut osobowych korzystają z osobnej wiaty z dystrybutorami wieloproduktowymi i odmierzaczem LPG. Jednocześnie może tam zatankować dziesięć samochodów.

Zobacz też: Drogie paliwo będzie jeszcze droższe

Porządku na stacji pilnuje agencja ochrony, dodatkowo obiekt jest monitorowany 24 godziny na dobę.

Samochody osobowe mają wydzielony parking, niezależny od parkingu dla samochodów ciężarowych.

Sklep, supermarket, restaurację, prysznice i toalety umieszczono pod jednym dachem, aby zaoszczędzić czas kierowcom. Można tu również kupić myto na autostrady niemieckie oraz skorzystać z darmowego dostępu do Internetu.

Czytaj także

Narzędzia przedsiębiorcy

reklama

POLECANE

Nasze recenzje

Ostatnio na forum

Prawne ciekawostki

Eksperci portalu infor.pl

Katarzyna Łodygowska

Prawnik, autorka bloga prawniczego dla kobiet w ciąży i młodych Mam www.matkaprawnik.pl. Specjalizuje się w prawie pracy, opiece okołoporodowej i ubezpieczeniach społecznych.

Zostań ekspertem portalu Infor.pl »