reklama
| INFORLEX | GAZETA PRAWNA | KONFERENCJE | INFORORGANIZER | APLIKACJE | KARIERA | SKLEP
reklama
reklama
reklama
Jesteś tutaj: STRONA GŁÓWNA > Moja firma > Moto > Motonews > Rynek > Cześci zamienne do pojazdów z napędem 4x4

Cześci zamienne do pojazdów z napędem 4x4

Firma Terrarin Tamer specjalizuje się w produkcji części przeznaczonych m.in. do aut 4x4 i off-roadu. Zobacz jaki zakres podzespołów oferują.

Poniżej przedstawiamy rozmowę z Brentem Hutchinsonem, Marketing Managerem w firmie Terrain Tamer, zajmującej się produkcją części zamiennych do pojazdów z napędem 4x4.

Opowiedz nam o historii Waszej firmy ?

Frank Hutchinson rozpoczął działalność wraz z Donem Kyattem pod koniec 1969 roku. Don, który był znacznie starszy, był prawdziwym geniuszem części zamiennych. Mógł z pamięci wymienić numer każdej z nich. Nauczył również Franka podstaw handlu. Obaj dostrzegli potrzebę na mocne i solidne części dla pojazdów, które podróżując przez tereny w których części od producentów oryginalnego wyposażenia często zawodzą.

Na początku zaopatrywaliśmy w części zamienne marek Bedford i Leyland a także byliśmy pionierami podróży przez Czerwone Serce Australii. Bill King (założyciel AAT Kings) był jednym z pierwszych naszych klientów. Jeśli chciałeś dowiedzieć się jak wzmocnić pojazd to było idealne miejsce do tego. Jeśli udało nam się nakłonić klientów do przejazdu, tak jak Bill’a, przez Pustynię Simpsona (i z powrotem), wtedy stawali się Klientami na całe życie! Gdy jakiś pojazd nie wytrzymywał trasy, dla nas była to świetna lekcja, jak możemy go wzmocnić.

Chociaż pojazdy zmieniły się, to te  doświadczenia napędzały rozwój firmy. "Terrain Tamer" jest po prostu kulminacją całej naszej wiedzy, która powstała na bazie doświadczeń naszych klientów i materializuje się w postaci części zamiennych do pojazdów 4x4.

Co obecnie słychać w firmie ?

Ekspansja Terrain Tamer obecnie jest bardzo ekscytująca. W ubiegłym roku wprowadziliśmy ponad 900 części do naszej oferty, a bieżący rok rozpoczęliśmy równie intensywnie. Większość z tych części jest w 2 - 3 letnim procesie rozwoju a zatem bez przerwy trwa cykl wytwarzania nowych wyrobów dla różnych marek i modeli.

2013 rok był dla nas niesamowity, centralę firmy przenieśliśmy do nowego miejsca Tottenham w stanie Victoria, to ponad 32 000 metrów kwadratowych przestrzeni, w której mamy nawet własny tor do testów. Okazuje się on być świetnym wsparciem w rozwoju produktów firmy, ale również wyzwala wiele pozytywnych emocji wśród naszych pracowników. Wielu z nich specjalnie przychodzi do pracy wcześniej aby przetestować możliwości swoich pojazdów, z dala od oczu innych członków personelu.

Jako firma mamy 120 pracowników, w 12 lokalizacjach magazynowych, w 4 krajach.

Co jest najmocniejszym punktem Terrain Tamer : firma?, produkty ?

reklama

Czytaj także

Źródło:

INFOR

Zdjęcia

części 4x4 Terrain Tamer
części 4x4 Terrain Tamer

części 4x4 Terrain Tamer
części 4x4 Terrain Tamer

Kodeks pracy 2020. Praktyczny komentarz z przykładami129.00 zł
reklama

Narzędzia przedsiębiorcy

reklama
reklama
reklama

POLECANE

reklama

Nasze recenzje

Ostatnio na forum

reklama

Prawne ciekawostki

reklama

Eksperci portalu infor.pl

HRM partners

ekspert z zakresu HR

Zostań ekspertem portalu Infor.pl »
reklama
reklama
reklama