reklama
| INFORLEX | GAZETA PRAWNA | KONFERENCJE | INFORORGANIZER | APLIKACJE | KARIERA | SKLEP
reklama
reklama
reklama
Jesteś tutaj: STRONA GŁÓWNA > Moja firma > Moto > Motonews > Rynek > Statoil obniży ceny paliw nawet o 35 groszy

Statoil obniży ceny paliw nawet o 35 groszy

W 267 obiektach firmy Statoil (stacje własne i franczyzowe typu premium) trwa promocja „Paliwa w lekkiej cenie”. Tankując na jendnej ze stancji Statoil, klienci będą mogli wymienić punkty zgromadzone na karcie Premium Club na rabaty. Jeden punkt z z Premium Club jest równy 1 groszowi rabatu od ceny zatankowanego litra paliwa.

Klient sam może zdecydować o wysokości rabatu przed zapłaceniem za zatankowane paliwo. Maksymalny rabat na litrze paliwa to 35 groszy. Promocja obejmuje wszystkie rodzaje paliw dostępnych na Statoil: Euro Super 95, Suprema 98, Supra Diesel, Diesel Gold oraz autogaz (LPG).

Zobacz też: Ulgi dla samochodów elektrycznych

Jeśli kierowca nie posiada karty Premium Club to mogą o nią poprosić na każdej stacji Statoil typu premium. Punkty zostaną naliczone po pierwszej transakcji, od następnego dnia można korzystać z rabatu.

Najłatwiej i najszybciej punkty PC można zebrać robiąc zakupy na stacji, bądź korzystając z myjni. Przykładowo za hot doga Statoil w zestawie z napojem dostaniemy +50 punktów PC, za myjnię program premium to +100 punktów PC, a duży płyn zimowy do spryskiwaczy w październiku br. to +200pkt PC.

Promocja „Paliwa w lekkiej cenie” potrwa do 11 marca 2012 r. Regulamin i  lista stacji objętych promocją dostępny jest na stacjach Statoil oraz na stronie internetowej www.statoil.pl

Zobacz też: Raport GTU – niezawodność używanych samochodów

Firma Statoil Poland, funkcjonująca w Polsce od 1992 roku, prowadzi sieć stacji paliw liczącą ok. 350 obiektów, w tym: 79 stacji segmentu ekonomicznego Statoil 1-2-3 i 78 stacji franczyzowych premium. W  Polsce zatrudnienie w Statoil znalazło ok. 3.000 pracowników. Statoil Poland jest częścią norweskiej firmy Statoil Fuel & Retail, która prowadzi sprzedaż detaliczną paliw oraz posiada sklepy typu convenience na stacjach paliw. Sieć stacji Statoil Fuel & Retail obejmuje ok. 2300 stacji paliw w Norwegii, Szwecji, Danii, Polsce, na Litwie, Łotwie, Estonii oraz w Rosji i zatrudnia blisko 20.000 pracowników. Oferta firmy Statoil Fuel & Retail obejmuje również paliwo lotnicze, żeglugowe, oleje i smary oraz produkty chemiczne.

reklama

Przydatne formularze online

Czytaj także

Źródło:

INFOR

Zdjęcia

Tankując na jendnej ze stancji Statoil, klienci będą mogli wymienić punkty zgromadzone na karcie Premium Club na rabaty. Fot. Statoil
Tankując na jendnej ze stancji Statoil, klienci będą mogli wymienić punkty zgromadzone na karcie Premium Club na rabaty. Fot. Statoil

Kodeks pracy 2020. Praktyczny komentarz z przykładami129.00 zł
reklama

Narzędzia przedsiębiorcy

reklama
reklama
reklama

POLECANE

reklama

Nasze recenzje

Ostatnio na forum

reklama

Prawne ciekawostki

reklama

Eksperci portalu infor.pl

Karolina Przybysz

Aplikant radcowski

Zostań ekspertem portalu Infor.pl »
reklama
reklama
reklama