| INFORLEX | GAZETA PRAWNA | KONFERENCJE | INFORORGANIZER | APLIKACJE | KARIERA | SKLEP
reklama
Jesteś tutaj: STRONA GŁÓWNA > Moja firma > Moto > Motonews > Rynek > Statoil obniży ceny paliw nawet o 35 groszy

Statoil obniży ceny paliw nawet o 35 groszy

W 267 obiektach firmy Statoil (stacje własne i franczyzowe typu premium) trwa promocja „Paliwa w lekkiej cenie”. Tankując na jendnej ze stancji Statoil, klienci będą mogli wymienić punkty zgromadzone na karcie Premium Club na rabaty. Jeden punkt z z Premium Club jest równy 1 groszowi rabatu od ceny zatankowanego litra paliwa.

Klient sam może zdecydować o wysokości rabatu przed zapłaceniem za zatankowane paliwo. Maksymalny rabat na litrze paliwa to 35 groszy. Promocja obejmuje wszystkie rodzaje paliw dostępnych na Statoil: Euro Super 95, Suprema 98, Supra Diesel, Diesel Gold oraz autogaz (LPG).

Zobacz też: Ulgi dla samochodów elektrycznych

Jeśli kierowca nie posiada karty Premium Club to mogą o nią poprosić na każdej stacji Statoil typu premium. Punkty zostaną naliczone po pierwszej transakcji, od następnego dnia można korzystać z rabatu.

Najłatwiej i najszybciej punkty PC można zebrać robiąc zakupy na stacji, bądź korzystając z myjni. Przykładowo za hot doga Statoil w zestawie z napojem dostaniemy +50 punktów PC, za myjnię program premium to +100 punktów PC, a duży płyn zimowy do spryskiwaczy w październiku br. to +200pkt PC.

Promocja „Paliwa w lekkiej cenie” potrwa do 11 marca 2012 r. Regulamin i  lista stacji objętych promocją dostępny jest na stacjach Statoil oraz na stronie internetowej www.statoil.pl

Zobacz też: Raport GTU – niezawodność używanych samochodów

Firma Statoil Poland, funkcjonująca w Polsce od 1992 roku, prowadzi sieć stacji paliw liczącą ok. 350 obiektów, w tym: 79 stacji segmentu ekonomicznego Statoil 1-2-3 i 78 stacji franczyzowych premium. W  Polsce zatrudnienie w Statoil znalazło ok. 3.000 pracowników. Statoil Poland jest częścią norweskiej firmy Statoil Fuel & Retail, która prowadzi sprzedaż detaliczną paliw oraz posiada sklepy typu convenience na stacjach paliw. Sieć stacji Statoil Fuel & Retail obejmuje ok. 2300 stacji paliw w Norwegii, Szwecji, Danii, Polsce, na Litwie, Łotwie, Estonii oraz w Rosji i zatrudnia blisko 20.000 pracowników. Oferta firmy Statoil Fuel & Retail obejmuje również paliwo lotnicze, żeglugowe, oleje i smary oraz produkty chemiczne.

Czytaj także

Narzędzia przedsiębiorcy

reklama

POLECANE

Nasze recenzje

Prawne ciekawostki

Eksperci portalu infor.pl

Katarzyna Adamczyk

Doświadczony manager i profesjonalistka z dziedziny ekonomii zdrowia, specjalizująca się w analizie biznesowej, w tym w kontroli zarządczej w placówkach medycznych, ze szczególnym uwzględnieniem kontrolingu i analizy finansowej szpitala oraz w analityce rynku farmaceutycznego i analizach refundacyjnych.

Zostań ekspertem portalu Infor.pl »