reklama
| INFORLEX | GAZETA PRAWNA | KONFERENCJE | INFORORGANIZER | APLIKACJE | KARIERA | SKLEP
reklama
reklama
reklama
Jesteś tutaj: STRONA GŁÓWNA > Moja firma > Moto > Motonews > Drogi > Kiedy rozpocznie się budowa drogi ekspresowej S7 w okolicach Skarżyska-Kamiennej?

Kiedy rozpocznie się budowa drogi ekspresowej S7 w okolicach Skarżyska-Kamiennej?

Budowa drogi ekspresowej S7 w województwie Świętokrzyskim jest bardzo zaawansowana. Ale wciąż nie rozpoczęto budowy odcinka o długości 7,6 km od Skarżyska-Kamiennej do granicy województw. Kiedy rozpoczną się prace budowlane?

„Wąskie gardło” na trasie ekspresowej S7

Jeszcze w 2017 r. kierowcy będą mogli przejechać odcinkiem trasy ekspresowej S7 od południowej granicy województwa świętokrzyskiego aż do Skarżyska-Kamiennej. Również w 2017 r. do użytku zostanie oddany odcinek trasy ekspresowej S7 od węzła Skarżysko Północ do węzła Radom Południe po stronie województwa mazowieckiego. Niestety, te dwa odcinki dzieli odcinek o długości 7,6 km obejmujący m.in. wciąż nie wybudowaną obwodnicę Skarżyska-Kamiennej.

Zobacz też: Budowa trasy ekspresowej S7 - postępy na poszczególnych odcinkach

Przetarg na budowę trasy ekspresowej S7 w okolicach Skarżyska-Kamiennej

Obecnie nie trwają żadne prace budowlane na wspomnianym odcinku. Według najnowszych informacji Generalna Dyrekcja Dróg krajowych i Autostrad może rozpocząć drugi etap postępowania przetargowego na jego realizację.

Kiedy rozpoczną się prace budowlane?

Według informacji GDDKiA budowa trasy ekspresowej w okolicach Skarżyska-Kamiennej powinna rozpocząć się jeszcze w tym roku.

Źródło: GDDKiA

reklama

Czytaj także

Narzędzia przedsiębiorcy

reklama
reklama
reklama

POLECANE

reklama

Nasze recenzje

Ostatnio na forum

reklama

Prawne ciekawostki

reklama

Eksperci portalu infor.pl

Siwek Gaczyński & Partners

Kancelaria prawnicza

Zostań ekspertem portalu Infor.pl »
reklama
reklama
reklama