reklama
| INFORLEX | GAZETA PRAWNA | KONFERENCJE | INFORORGANIZER | APLIKACJE | KARIERA | SKLEP
reklama
reklama
reklama
Jesteś tutaj: STRONA GŁÓWNA > Moja firma > Moto > Motonews > Drogi > Utrudnienia w ruchu drogowych w Warszawie 27-30 listopada 2015

Utrudnienia w ruchu drogowych w Warszawie 27-30 listopada 2015

Już w piątek na ulicach Warszawy pojawią spore utrudnienia w ruchu ze względu na przejazd Masy Krytycznej. W kolejnych dniach weekendu kierowcy mogą narzekać na płynność ruchu także z uwagi na liczne remonty zaplanowane do wykonania. Jakich dróg lepiej unikać w najbliższy weekend?

Utrudnienia na ulicach Warszawy

Rowerowa Masa Krytyczna, frezowanie ulicy na Targówku i remont przejazdu przez tory kolejowe, a także zakończenie przebudowy ul. Wołoskiej to niektóre wydarzenia i prace zaplanowane w weekend na stołecznych ulicach. Kierowcy powinni liczyć się z utrudnieniami w ruchu.

W piątek, o godz. 18 na stołeczne ulice wyjadą rowerzyści z warszawskiej Masy Krytycznej, przejazd ma zakończyć się o godz. 22. - informuje stołeczny ratusz.

Rowerzyści przejadą m.in. przez dwa mosty - Gdański i Świętokrzyski. Wyruszą z pl. Zamkowego i przejadą ulicami: Senatorska, Miodowa, Bonifraterska, Międzyparkowa, Słomińskiego, Most Gdański, Starzyńskiego, Jagiellońska, Okrzei, Targowa, Zamoyskiego, Grochowska, Gocławska, Mińska, Stanisławowska, Dwernickiego, Wiatraczna, rondo Wiatraczna, al. Waszyngtona, Wybrzeże Szczecińskie, most Świętokrzyski, Zajęcza, Topiel, Tamka, Kopernika, Świętokrzyska, Nowy Świat, Krakowskie Przedmieście.

Zobacz też: Ile samochodów na dobę przejeżdża przez most Łazienkowski?

Z powodu przejazdu rowerzystów mogą wystąpić utrudnienia w ruchu i zmiany w komunikacji miejskiej.

Kolejne utrudnienia w weekend związane są z pracami drogowców.

W piątek rozpocznie się frezowanie ulicy na Targówku. Od piątku, od ok. godz. 23 do poniedziałku wyłączona z ruchu będzie ul. Gilarska (od ul. Rolanda do ul. św. Wincentego). Objazd zamkniętego odcinka zostanie poprowadzony ulicami: Rolanda, Codzienna, Kondratowicza oraz Gilarska, Jórskiego, Radzymińska, Młodzieńcza.

Swoje trasy w obydwu kierunkach zmienią autobusy linii 120, 512 i N11.

Również w piątek, od ok. godz. 22 do poniedziałku, do ok. godz. 5 nad ranem zamknięty dla ruchu będzie przejazd przez tory kolejowe na ul. Łodygowej. Remontowany będzie przejazdu przez tory kolejowe. Kolejarze zaplanowali kontynuowanie remontu także w następny weekend, 5-6 grudnia.

Objazd zostanie poprowadzony ulicami: Janowiecka, Swojska, Księcia Ziemowita, gen. Rozwadowskiego. Objechać zamknięty przejazd można także korzystając z przejazdu pod torami w Ząbkach i jadąc ul. Stefana Batorego do ul. Bystrej. Autobusy linii 145 i N62 przejadą przez tory kolejowe wiaduktem na ul. gen. Rozwadowskiego ulicami Radzymińską, Rozwadowskiego, Księcia Ziemowita, Swojską, Janowiecką. Autobusy linii zastępczej Z45 dowiozą pasażerów na ul. Łodygową z pętli Targówek ulicami Trocką, Radzymińską, Łodygową do pętli przy ul. Klamrowej.

Natomiast w niedzielę wieczorem, ok. godz. 22 otwarty zostanie ostatni przebudowywany fragment ul. Wołoskiej od ul. Woronicza do Konstruktorskiej.

reklama

Czytaj także

Narzędzia przedsiębiorcy

reklama
reklama
reklama

POLECANE

reklama

Nasze recenzje

Ostatnio na forum

reklama

Prawne ciekawostki

reklama

Eksperci portalu infor.pl

Grupa Deweloperska GEO

Grupa Deweloperska GEO to holding kilkunastu spółek, prowadzących aktywną działalność na terenie trzech polskich aglomeracji: Krakowa, Wrocławia i Katowic.

Zostań ekspertem portalu Infor.pl »
reklama
reklama
reklama