reklama
| INFORLEX | GAZETA PRAWNA | KONFERENCJE | INFORORGANIZER | APLIKACJE | KARIERA | SKLEP
reklama
reklama
reklama
Jesteś tutaj: STRONA GŁÓWNA > Moja firma > Moto > Motonews > Drogi > Pługopiaskarka: Yanosik powie gdzie jest!

Pługopiaskarka: Yanosik powie gdzie jest!

Pługopiaskarka jadąca trasą oznacza, że zimą poprawi się przejazd danym odcinkiem. Yanosik będzie informował o ich obecności w czasie rzeczywistym.

Pługopiaskarka: wiesz gdzie jest? A możesz wiedzieć

Silne opady śniegu na wiele lat zniknęły z Polski. Teraz, gdy zima powróciła ze zdwojoną siłą, Yanosik postanowił wprowadzić do swojej aplikacji kolejne usprawnienie dla kierowców. Jakie? Telefon będzie informować w czasie rzeczywistym o lokalizacji pługopiaskarek. Jakie to ma znaczenie? A no takie, że otrzymując powiadomienia live, prowadzący będzie wiedział na ile duża jest szansa na to, że stan trasy przed nim zdecydowanie poprawi się w trudnych warunkach drogowych. Na podstawie tej informacji będzie mógł również zdecydować o zmianach drogi.

Aplikacja Yanosik: uniknij mandatu i... jedź bezpiecznie!

Wszystkie funkcje, które wprowadzamy w naszej aplikacji mają ułatwiać podróżowanie i zmniejszać ryzyko wypadków. Zawsze powtarzamy, że kierowca poinformowany, to kierowca bezpieczny bo w odpowiednim czasie może zaplanować manewr. Ponadto nasza aplikacja już nie po raz pierwszy informuje o dodatkowych zdarzeniach na autostradach. Użytkownicy otrzymywali ostrzeżenia chociażby o koszeniu traw, co zwiększało bezpieczeństwo zarówno kierowców, jak i ekip wykonujących prace porządkowe. - mówi Paweł Bahyrycz, Yanosik.pl.

Pługopiaskarka, Yanosik

Pługopiaskarka: Yanosik powie gdzie jest!

Czemu Yanosik postanowił wprowadzić nową funkcjonalność i informować o lokalizacji pługopiaskarek? Firma tłumaczy to w prosty sposób. Zimą roku 2019 doszło do 6400 wypadków - z czego ponad 500 miało miejsce w czasie opadów śniegu i gradu. A to najlepszy dowód na to, że pokrywa śnieżna nadal - pomimo coraz nowocześniejszych aut pojawiających się na polskich drogach - stanowi spore wyzwanie dla kierowców. Yanosik chce im zatem pomóc.

Yanosik lokalizuje pługopiaskarki. Na razie tylko na kawału A2...

Na koniec warto tylko wspomnieć o tym, że choć opcja lokalizująca pługopiaskarki w Yanosiku wydaje się co najmniej ciekawa, w chwili obecnej ma dość ograniczony zasięg. Dotyczy tak naprawdę wyłącznie autostrady A2 na odcinku Świecko - Konin. Co więcej, korzystać z niej mogą wyłącznie użytkownicy Yanosika na Androidzie. Na szczęście nietrudno przewidzieć, że operator aplikacji będzie się starał z czasem rozszerzać zakres działania tej funkcji. I dobrze.

reklama

Czytaj także

Data publikacji:

Źródło:

INFOR

Zdjęcia

Pługopiaskarka: Yanosik powie gdzie jest!
Pługopiaskarka: Yanosik powie gdzie jest!

Rozliczamy najem. Przykłady, wypełnione druki24.90 zł
reklama

Narzędzia przedsiębiorcy

reklama
reklama
reklama

POLECANE

reklama

Nasze recenzje

Ostatnio na forum

reklama
reklama

Eksperci portalu infor.pl

Maciej Wisławski

Adwokat, Kancelaria Brysiewicz i Wspólnicy

Zostań ekspertem portalu Infor.pl »
reklama
reklama
reklama