reklama
| INFORLEX | GAZETA PRAWNA | KONFERENCJE | INFORORGANIZER | APLIKACJE | KARIERA | SKLEP
reklama
reklama
reklama
Jesteś tutaj: STRONA GŁÓWNA > Moja firma > Moto > Motonews > Drogi > Autostrada A4 Tarnów Rzeszów: węzeł Dębica Pustynia - węzeł Rzeszów Zachodni– w budowie

Autostrada A4 Tarnów Rzeszów: węzeł Dębica Pustynia - węzeł Rzeszów Zachodni– w budowie

Odcinek pomiędzy węzłem Dębica Pustynia a węzeł Rzeszów Zachodni to druga część autostrady A4 pomiędzy Tarnowem a Rzeszowem. Niestety w wyniku opóźnień nadal jest w budowie.

Podpisanie umowy na budowę

Umowę na wykonanie drogi A4 na odcinku węzeł Krzyż - węzeł Rzeszów Wschód podpisano 10 maja 2010.  Roboty budowlana rozpoczęto 9 czerwca 2010 roku. Termin zakończenia robót ustalono w umowie na 6 listopada 2012 roku. Wykonawcą odcinka jest firma Budimex S.A.

Zobacz też: Autostrada A4 Tarnów Rzeszów: węzeł Krzyż - węzeł Rzeszów Wschód – w budowie

Funkcja

Autostrada A4 ma połączyć m.in. Tarnów z Rzeszowem umożliwiając także skuteczną komunikację z Przemyślem. Na odcinku węzeł Dębica Pustynia - węzeł Rzeszów Zachodni autostrada A4 łączy się także drogą ekspresową S19 (węzeł Świlcza). Docelowo autostrada A4 ma kończyć się na przejściu granicznym w Korczowie stając się główną trasą tranzytową w południowej Polsce.

Zobacz też: Autostrada A1 Tuszyn-Pyrzowice: nadal nieprzejezdna

Koszt budowy

Koszt budowy odcinka pomiędzy węzłami węzłem Dębica Pustynia  a węzłem Rzeszów Zachodni opiewa na kwotę 1 730 461 418,77 zł brutto.

Zobacz też: Autostrada A1 - aktualności

Termin zakończenia prac

Według planów termin oddania do użytku odcinka autostrady A4 węzeł Dębica Pustynia - węzeł Rzeszów Zachodni Wschód ustalono w umowie na 6 listopada 2012 roku. Obecny termin dotyczy pierwszej połowy 2013 roku. Według ostatnich informacji prace na tym odcinku zmierzają ku końcowi.

reklama

Przydatne formularze online

Czytaj także

Autor:

Źródło:

INFOR

Zdjęcia

Autostrada A4 na odcinku od węzła Dębica Pustynia do węzła Rzeszów Zachodni nadal jest w budowie. Roboty są jednak na ukończeniu. Fot. Fotolia
Autostrada A4 na odcinku od węzła Dębica Pustynia do węzła Rzeszów Zachodni nadal jest w budowie. Roboty są jednak na ukończeniu. Fot. Fotolia

Czas pracy 2020. Planowanie, rozliczanie i ewidencja59.00 zł
reklama

Narzędzia przedsiębiorcy

reklama
reklama
reklama

POLECANE

reklama

Nasze recenzje

Ostatnio na forum

reklama

Prawne ciekawostki

reklama

Eksperci portalu infor.pl

Marcin Sądej

Prawnik specjalizujący się w tematyce podatkowej

Zostań ekspertem portalu Infor.pl »
reklama
reklama
reklama