reklama
| INFORLEX | GAZETA PRAWNA | KONFERENCJE | INFORORGANIZER | APLIKACJE | KARIERA | SKLEP
reklama
reklama
reklama
Jesteś tutaj: STRONA GŁÓWNA > Moja firma > Moto > Motonews > Drogi > Autostrada A1 Czerniewice - Brzezie – Kowal : w budowie

Autostrada A1 Czerniewice - Brzezie – Kowal : w budowie

Raport ze stanu prac na odcinku autostrady A1 Czerniewice-Kowal. Stan na koniec lipca 2013 roku.

Autostrada A1: Czerniewice - Brzezie – Kowal

Odcinek Czerniwice – Kowal to element autostrady A1 stanowiący brakujące połączenie pomiędzy Łodzią a Toruniem. Zlokalizowany jest w województwie kujawsko-pomorskim. Łączna jego długość wynosi prawie 64 kilometry.

Zobacz też: Autostrada A1 - aktualności

Rozpoczęcie prac budowlanych

6 maja 2013 roku ponownie ruszyły prace związane z budową brakującego odcinka autostrady A1. Odpowiedzialna jest za nie firma Salini Polska, która za ich wykonanie otrzyma 1 mld 58 mln zł. Prace obejmują także budowę 4 węzłów stanowiących połączenie z drogami wojewódzkimi.

Zobacz też: Podróż autostradą - sposoby na uniknięcie mandatu

Obecnie autostrada jest wykona w 60% na odcinku Czerniewice – Brzezie i w 50% pomiędzy Brzeziem a Kowalem. Wcześniej budową pierwszego odcinka zajmowała się firma SRB Civil Engineering Limited (partnerem PBG) a za drugi była odpowiedzialna spółka PBG.

Termin oddania do użytku odcinka A1 Czerniewice- Kowal

Bydgoski oddział GDDKiA chce przekonać nową firmę, aby zapewniła przejezdność na odcinku Czerniewice - Brzezie – Kowal do końca 2013 roku. Pozostała część prac ma zakończyć się w 2014 roku.

reklama

Czytaj także

Narzędzia przedsiębiorcy

reklama
reklama
reklama

POLECANE

reklama

Nasze recenzje

Ostatnio na forum

reklama

Prawne ciekawostki

reklama

Eksperci portalu infor.pl

VGD

VGD jest międzynarodową firmą świadczącą usługi w zakresie księgowości, kadr i płac, audytu, podatków oraz doradztwa biznesowego

Zostań ekspertem portalu Infor.pl »
reklama
reklama
reklama