| INFORLEX | GAZETA PRAWNA | KONFERENCJE | INFORORGANIZER | APLIKACJE | KARIERA | SKLEP
reklama
Jesteś tutaj: STRONA GŁÓWNA > Moja firma > Moto > Motonews > Drogi > Likwidacja absurdów na polskich drogach

Likwidacja absurdów na polskich drogach

W ramach likwidacji absurdów związanych z oznakowaniem, organizacją ruchu, czy ograniczeniem prędkości na polskich drogach GDDKiA zaprosiła do współpracy kierowców. Teraz każdy może zgłosić swoją uwagę poprzez przygotowany do tego formularz.

Absurdy związane z oznakowaniem oraz organizacją ruchu na drogach krajowych są znane każdemu aktywnemu kierowcy. Dlatego Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad postanowiła poprosić o sugestię kierowców, którzy każdego dnia przemierzają ogromne ilości kilometrów po drogach całego kraju i znają okoliczne drogi lepiej niż jakakolwiek komisja.

Zobacz też: Używany Opel Insignia - z jakością na bakier!

Aplikacja, która umożliwia przekazanie swojej opinii na temat oznakowania konkretnych odcinków dróg jest zamieszczona na internetowej stronie GDDKiA. System umożliwia wybór konkretnej drogi krajowej, dokładne określenie lokalizacji oraz przekazanie konkretnej uwagi. Wszystkie zgłoszenia będą weryfikowane przez GDDKiA i brane pod uwagę podczas monitorowania stanu organizacji ruchu.
Niezależnie od uruchomionego formularza, skargi i wnioski, w rozumieniu kodeksu postępowania administracyjnego oraz innych ustaw będą rozpatrywane na dotychczasowych zasadach w trybie i terminach wynikających z obowiązujących przepisów prawa.

Źródło: GDDKiA

Czytaj także

Narzędzia przedsiębiorcy

reklama

POLECANE

Nasze recenzje

Ostatnio na forum

Prawne ciekawostki

Eksperci portalu infor.pl

Plantronics

Plantronics jest pionierem technologii audio i liderem rynku rozwiązań komunikacyjnych.

Zostań ekspertem portalu Infor.pl »