reklama
| INFORLEX | GAZETA PRAWNA | KONFERENCJE | INFORORGANIZER | APLIKACJE | KARIERA | SKLEP
reklama
reklama
reklama
Jesteś tutaj: STRONA GŁÓWNA > Moja firma > Moto > Motonews > Drogi > Nagroda dla GGDKiA za system ViaTOLL

Nagroda dla GGDKiA za system ViaTOLL

Miesięcznik ‘Home and Market’, jeden z najstarszych polskich magazynów gospodarczych wyróżnił Ministerstwo Infrastruktury, Generalną Dyrekcję Dróg Krajowych i Autostrad oraz firmę Kapsch Telematic Services, za sprawność we wprowadzeniu systemu ViaTOLL.

Nagroda została przyznana w rankingu Najlepszy Partner w Biznesie, w kategorii Partner Roku. Najlepszy Partner w Bizniesie to nagroda rokrocznie przyznawana przez magazyn ‘Home and Market’. Ma na celu promocję najlepszych produktów i usług dla biznesu. O przyznaniu nagrody decydują przedsiębiorcy.

Zobacz też: Pierwsze ceny nowej Lancii Themy

ViaTOLL to elektroniczny system poboru opłat, działający od 3 lipca 2011 roku. Działa on na wybranych odcinkach autostrad, dróg ekspresowych i krajowych. Zastąpił system winietowy.

ViaTOLL jest obowiązkowy dla pojazdów samochodowych oraz zespołów pojazdów o dopuszczalnej masie całkowitej powyżej 3,5 tony, a także dla autobusów i mikrobusów przewożących powyżej 9 osób.

Zobacz też: Nowy Crafter 4Motion

Informacje dotyczące systemu viaTOLL, wykaz sieci dróg objętych systemem, stawki opłat oraz szczegóły dotyczące procesu rejestracji znajdują się na stronie internetowej systemu - www.viatoll.pl.

reklama

Czytaj także

Źródło:

INFOR

Zdjęcia

Współpraca popłaca - GDDKiA Najlepszym Partnerem w Biznesie.
Współpraca popłaca - GDDKiA Najlepszym Partnerem w Biznesie.

INFORLEX Twój Biznes Covid-19 i tarcza antykryzysowa98.00 zł
reklama

Narzędzia przedsiębiorcy

reklama
reklama
reklama

POLECANE

reklama

Nasze recenzje

Ostatnio na forum

reklama

Prawne ciekawostki

reklama

Eksperci portalu infor.pl

Jacek Posyniak

Kancelaria Radcy Prawnego Jacek Posyniak specjalizuje się przede wszystkim w prawie karnym niosąc pomoc prawną osobom zatrzymanym w związku z podejrzeniem popełnienia przestępstwa i to zarówno sprawcom, jak i pokrzywdzonym. Kancelaria zajmuje się także m.in. sprawami z zakresu prawa rodzinnego, drogowego.

Zostań ekspertem portalu Infor.pl »
reklama
reklama
reklama