| INFORLEX | GAZETA PRAWNA | KONFERENCJE | INFORORGANIZER | APLIKACJE | KARIERA | SKLEP
Jesteś tutaj: STRONA GŁÓWNA > Moja firma > Moto > Testy aut > Poradniki kupującego > Firma wyjątkowa jak MINI Clubman.

Firma wyjątkowa jak MINI Clubman.

Kiedy myślimy „nowoczesna firma” większości z nas od razu przychodzą do głowy marki technologiczne z pierwszej 10 najróżniejszych rankingów biznesowych. Tymczasem, nowoczesna firma to nie tylko ta, która oferuje innowacyjne produkty lub usługi. Nowoczesność utożsamiana jest dzisiaj coraz częściej z kreatywnością. To ona jest motorem zmian, popycha ludzi i marki do rozwoju, a także kreuje atmosferę w pracy.

Firmy, aby mogły się efektywnie rozwijać, potrzebują kreatywnych pracowników, którzy ten rozwój zapewnią. Z kolei sami pracownicy, nawet Ci najlepsi, zaangażowani i zmotywowani potrzebują komfortowych warunków do pracy, które nie tylko zapewnią im spokój i swobodę, ale też będą stymulować ich kreatywność.

W celu przyciągnięcia nowych, tych najbardziej poszukiwanych pracowników przedsiębiorstwa prześcigają się np. w aranżacji innowacyjnych przestrzeni biurowych, które będą tworzyć przyjazną atmosferę, pobudzać wyobraźnie, angażować i motywować. Żeby wizerunek firmy był wiarygodny, organizacja musi tworzyć coraz to nowsze rozwiązania, szukać elementów, które nie były wcześniej wykorzystywane, zaskakiwać.

Dla wielu firm samochody, które posiadają w swojej flocie, mają jedynie praktyczny charakter. Tymczasem, mogą się one stać oryginalną wizytówką służącą do kreacji wizerunku. Niebanalny samochód do służbowych celów może pozytywnie wpłynąć na poziom zadowolenia i atrakcyjność przedsiębiorstwa w oczach obecnych i potencjalnych pracowników. Doskonałym przykładem jest MINI Clubman. To stylowy samochód z segmentu premium, który skupia uwagę przechodniów. Wyróżnia się na tle innych pojazdów, szczególnie tych biznesowych, a jego kierowca robi dobre wrażenie na potencjalnym kliencie. Choć MINI może się kojarzyć z małym miejskim autem, mierzący ponad 4 metry MINI Clubman jest nie tylko komfortowy, ale i naszpikowany nowoczesnymi technologiami, takimi jak wyświetlacz head up, czy asystent parkowania. MINI Clubman dba także o pozytywne wrażenia podczas jazdy – komfortowe wnętrze, doskonała trakcja w każdych warunkach i wręcz sportowe osiągi mogą sprawić, że słysząc o podróżach służbowych pracownicy będą się bić o kluczyki.

Nowoczesne firmy stawiające na kreatywność, osiągają swój cel. Rekrutują wyjątkowych pracowników, tworzą przyjazną atmosferę pracy, a ich produkty są kupowane nie tylko dlatego, że są dobre, ale także dlatego, że klienci postrzegają markę w pożądany przez marketera sposób.

Czytaj także

Narzędzia przedsiębiorcy

POLECANE

Nasze recenzje

Ostatnio na forum

Prawne ciekawostki

Eksperci portalu infor.pl

Instytut Studiów Podatkowych Modzelewski i Wspólnicy

Doradztwo podatkowe

Zostań ekspertem portalu Infor.pl »