| INFORLEX | GAZETA PRAWNA | KONFERENCJE | INFORORGANIZER | APLIKACJE | KARIERA | SKLEP
reklama
Jesteś tutaj: STRONA GŁÓWNA > Moja firma > Moto > Logistyka > Zarządzanie łańcuchem dostaw > Grupa Empik Nowy system ERP

Grupa Empik Nowy system ERP

Spółka Exorigo wdrożyła system Oracle EBS w Grupie Empik. Celem jest m.in. usprawnienie zarządzania procesami logistycznymi we wszystkich spółkach.

Projekt implementacji systemu klasy ERP w Grupie Empik rozpoczął się w 2011 roku, a obecnie trwają pracę mające na celu objęcie tym systemem wszystkich spółek zależnych oraz przejętych przez Empik w procesie akwizycji. 

Zarządzanie łańcuchem dostaw

Ma to na celu ujednolicenie systemu finansowo-księgowego i usprawnienie zarządzania wszystkimi podmiotami wchodzącymi w skład Grupy Empik.

Zastosowane rozwiązanie Oracle E-Business Suite R12 zapewnia zaawansowaną kontrolę procesów finansowo-księgowych i sprzedażowych, analizę danych i controling.

Wdrożenie nowego systemu w spółkach całej Grupy ma dla nas bardzo duże znaczenie, ponieważ istotnie poprawi możliwości kontroli procesów finansowych i sprzedażowych, a tym samym pozytywnie wpłynie na dalsze działania biznesowe. - mówi Marek Gryz, Szef Działu Infrastruktury IT w Empik. 

Zarządzanie logsityczne

Exorigo jest sprawdzonym partnerem z którym współpracujemy w zakresie obsługi IT od dawna. Tak jak przy poprzednich projektach, tak i przy tym pracę przebiegały bez istotnych problemów.

Jest to kolejny projekt realizowany przez Exorigo dla tego Klienta. Zgodnie z umową Exorigo zapewnia kompleksową obsługę prac, włącznie z dostawą niezbędnego sprzętu i infrastruktury informatycznej.

Exorigo-UPOS

Grupa Exorigo-Upos powstała z połączenia firm specjalizujących się w dostarczaniu kompleksowych rozwiązań informatycznych wspierających działalność handlową, usługową i logistyczną przedsiębiorstw.

Wszystkie wchodzące w skład Grupy Exorigo-Upos firmy zorientowane są na obsługę organizacji biznesowych o rozproszonej strukturze. Spółki grupy kapitałowej zatrudniają obecnie ponad 500 osób wśród których większość stanowią informatycy, programiści, konsultanci i pracownicy wsparcia technicznego.

Grupa Exorigo-Upos posiada kilkanaście biur i placówek na terenie całej Polski oraz oddziały w Czechach, na Słowacji i Ukrainie.

Głównym odbiorcą usług i produktów oferowanych przez spółki tworzące Grupę Exorigo-Upos jest branża handlu detalicznego.

Czytaj także

Narzędzia przedsiębiorcy

reklama

POLECANE

Nasze recenzje

Ostatnio na forum

Prawne ciekawostki

Eksperci portalu infor.pl

Kancelaria Prawna Skarbiec

Kancelaria Prawna Skarbiec, specjalizuje się w kompleksowej obsłudze prawnej podmiotów gospodarczych.

Zostań ekspertem portalu Infor.pl »