| INFORLEX | GAZETA PRAWNA | KONFERENCJE | INFORORGANIZER | APLIKACJE | KARIERA | SKLEP
reklama
Jesteś tutaj: STRONA GŁÓWNA > Moja firma > Moto > Logistyka > Zarządzanie łańcuchem dostaw > Targi SilesiaTSL EXPO w Sosnowcu

Targi SilesiaTSL EXPO w Sosnowcu

Expo Silesia zaprasza do udziału w kolejnej edycji Targów Transportu Spedycji i Logistyki SilesiaTSL EXPO, która odbędzie się w dniach 17 – 18 kwietnia 2012 r. w sosnowieckim centrum wystawienniczym.

SilesiaTSL EXPO to jedyne wydarzenie wystawiennicze o takim charakterze w Polsce.

Jak co roku, na targach będzie można spotkać w jednym miejscu wiodących przedstawicieli branży transportu szynowego i drogowego oraz logistyki i magazynowania. Wystawie towarzyszyć będą specjalistyczne konferencje i seminaria, pokazy i prelekcje wystawców, a także warsztaty i konkursy.

Debata Transport kolejowy

Już dziś zapraszamy do wzięcia udziału w debacie poświęconej problemom transportu szynowego w Polsce i Środkowej Europie, która stanowić będzie integralną część towarzyszącej targom konferencji pt. „Nowe strategie i technologie w transporcie, spedycji i logistyce”.

Nad przebiegiem konferencji i debaty czuwać będzie Wiceprzewodniczący Sejmowej Komisji Infrastruktury, Poseł Janusz Piechociński. Wsparcie naukowe konferencji zapewni, wzorem roku ubiegłego, Katedra Transportu Szynowego Politechniki Śląskiej w Katowicach, a prof. Marek Sitarz wygłosi referat na konferencji.

W terminie targów SilesiaTSL EXPO, w dniach 17-18 kwietnia 2012 roku , w Expo Silesia zadebiutuje również nowa impreza Targi Branży Pocztowej i Kurierskiej SILPOSTEX. 

Branża kurierska

To pierwsze tego rodzaju wydarzenie w Polsce, którego celem jest prezentacja ofert i osiągnięć firm związanych z przemysłem pocztowym i kurierskim na polskim rynku, promocja branży i popularyzacja wiedzy i technologii z różnych sektorów związanych z przesyłaniem towarów i informacji oraz wykreowanie stałego miejsca spotkań branży i integracja środowisk z nią związanych.

Przedsięwzięcie realizowane w przededniu liberalizacji polskiego rynku pocztowego uzyskało pozytywną opinię Poczty Polskiej, która planuje już udział w targach z własną ofertą i stoiskiem. Udziałem w targach zainteresowani są również wiodący niepubliczni operatorzy pocztowi.

Więcej informacji o targach można znaleźć na stronach www.tslexpo.pl oraz www.silpostex.

Czytaj także

Narzędzia przedsiębiorcy

reklama

POLECANE

Nasze recenzje

Ostatnio na forum

Prawne ciekawostki

Eksperci portalu infor.pl

Andrzej Kik

Dyrektor ds. maszyn i urządzeń w Aureus

Zostań ekspertem portalu Infor.pl »