reklama
| INFORLEX | GAZETA PRAWNA | KONFERENCJE | INFORORGANIZER | APLIKACJE | KARIERA | SKLEP
reklama
reklama
reklama
Jesteś tutaj: STRONA GŁÓWNA > Moja firma > Moto > Logistyka > Zarządzanie łańcuchem dostaw > Georges Gomes Dyrektorem Logistyki Multimodalnej w GEFCO Polska

Georges Gomes Dyrektorem Logistyki Multimodalnej w GEFCO Polska

Nowym dyrektorem Logistyki Multimodalnej w GEFCO Polska został Georges Gomes. GEFCO planuje zredukowanie udziału transportu drogowego w operacjach firmy do 75 proc.

Georges Gomes, nowy Dyrektor Logistyki Multimodalnej rozpoczął karierę w branży logistycznej w 1995 roku w Brazylii, gdzie koordynował transport multimodalny na rzecz producentów samochodów.

Po powrocie do Europy zajmował się inżynierią logistyki dla branży Automotive. Przez 6 lat pracował na Słowacji, gdzie między innymi nadzorował dystrybucję samochodów koleją na obszarze całej Europy.W Polsce mieszka od 2002 roku. Jest absolwentem Uniwersytetu Paryskiego na kierunkach Ekonomia Przemysłu oraz Organizacje Przemysłowe i ich Strategie.

GEFCO - firma należąca do grupy PSA PEUGEOT CITROËN. Jest jedną z dziesięciu największych europejskich grup w branży.

Docelowo GEFCO planuje zredukowanie udziału transportu drogowego w operacjach firmy do 75% (obecnie wynosi on ponad 80%).

Operator będzie rozwijać połączenia multimodalne dzięki rozbudowanej sieci międzynarodowej. Te ambitne cele wymagały zaangażowania managera, którego cechuje rozległe doświadczenie zdobyte na wielu rynkach.

 Grupa GEFCO jest obecna jest w 150 krajach. W 2010 jej obroty wyniosły 3,4 miliarda Euro. Zatrudnia 9 400 pracowników w 400 przedstawicielstwach na całym świecie.

reklama

Przydatne formularze online

Czytaj także

Źródło:

INFOR

Zdjęcia

fot. GEFCO
fot. GEFCO

 Georges Gomes, GEFCO Polska
Georges Gomes, GEFCO Polska

Uprawnienia rodziców w pracy. Poradnik pracodawcy59.00 zł
reklama

Narzędzia przedsiębiorcy

reklama
reklama
reklama

POLECANE

reklama

Nasze recenzje

Ostatnio na forum

reklama

Prawne ciekawostki

reklama

Eksperci portalu infor.pl

Kancelaria Prawa Sportowego i Gospodarczego „Dauerman”

Kancelaria specjalizuje się w prawie sportowym i gospodarczym.

Zostań ekspertem portalu Infor.pl »
reklama
reklama
reklama