reklama
| INFORLEX | GAZETA PRAWNA | KONFERENCJE | INFORORGANIZER | APLIKACJE | KARIERA | SKLEP
reklama
reklama
reklama
Jesteś tutaj: STRONA GŁÓWNA > Moja firma > Moto > Logistyka > Zarządzanie łańcuchem dostaw > Jakie są warunki pracy w FM Logistic

Jakie są warunki pracy w FM Logistic

Okręgowy Inspektorat Pracy zwrócił uwagę na praktyki w zakresie bezpieczeństwa i ochrony pracy w FM Logistic w Jarostach.

Platforma FM Logistic w Jarostach zdobyła II miejsce w konkursie organizowanym przez Okręgowy Inspektorat Pracy. W XVIII edycji konkursu „Pracodawca – organizator pracy bezpiecznej”, FM Logistic Jarosty wyróżnione zostało w kategorii zakładów zatrudniających od 51 do 250 pracowników. To kolejna nagroda dla międzynarodowego operatora za działalność w Polsce.

Celem konkursu „Pracodawca - organizator pracy bezpiecznej” jest promowanie najlepszych praktyk w zakresie bezpieczeństwa i ochrony pracy, w tym inspirowanie pracodawców do tworzenia bezpiecznych i ergonomicznych miejsc pracy.

W konkursie mogą uczestniczyć pracodawcy, którzy uzyskali pozytywną ocenę stanu warunków pracy w ich firmach, niezależnie od formy własności zakładu pracy. Pracodawcy oceniani są w trzech kategoriach: I kategoria -zakłady pracy do 50 zatrudnionych, II kategoria - zakłady pracy od 51 do 250 zatrudnionych i III kategoria - zakłady pracy powyżej 250 zatrudnionych.
Główny Inspektor Pracy przyznaje najlepszym pracodawcom Statuetki, jako nagrody honorowe oraz wpisuje ich na "Złotą Listę Przedsiębiorców".

W tym roku Platforma FM Logistic w Jarostach zajęła II miejsce w kategorii zakładów zatrudniających od 51 pracowników do 250 pracowników.

- To dla nas bardzo ważne wyróżnienie, potwierdzające słuszność naszej filozofii i strategii zarządzania zasobami ludzkimi – mówi Marzena Świerczewska, Dyrektor Platformy FM Logistic w Jarostach.

Okolicznościowe plakiety oraz dyplomy laureatom XVIII edycji konkursu wręczył okręgowy inspektor pracy, Andrzej Świderski podczas uroczystego spotkania w Łodzi, w dniu 17 istopadza br. Uroczystość uświetnili swoją obecnością przedstawiciele władz województwa, instytucji współpracujących oraz partnerów społecznych Państwowej Inspekcji Pracy.

źródło: FM Logistic

reklama

Przydatne formularze online

Czytaj także

Narzędzia przedsiębiorcy

reklama
reklama
reklama

POLECANE

reklama

Nasze recenzje

Ostatnio na forum

reklama

Prawne ciekawostki

reklama

Eksperci portalu infor.pl

Magdalena Szpak

trenerka i założycielka organizacji szkoleniowej Laboratorium Współpracy: www.laboratoriumwspolpracy.pl

Zostań ekspertem portalu Infor.pl »
reklama
reklama
reklama