| IFK | IRB | INFORLEX | GAZETA PRAWNA | INFORORGANIZER | APLIKACJE | KARIERA | SKLEP
reklama
Jesteś tutaj: STRONA GŁÓWNA > Moja firma > Moto > Logistyka > Zarządzanie flotą > ALD Automotive, Wheels Inc. oraz FleetPartners zarządzają flotą 1,3 miliona samochodów w 43 krajach

ALD Automotive, Wheels Inc. oraz FleetPartners zarządzają flotą 1,3 miliona samochodów w 43 krajach

Do strategicznego, globalnego porozumienia firm ALD Automotive oraz Wheels Inc. dołączył nowy członek, firma FleetPartners z siedzibą w Australii.

ALD Automotive rozszerza współpracę z globalnymi partnerami, aby lepiej obsługiwać międzynarodowe koncerny

Nawiązanie współpracy z FleetPartners zapewnia lokalne wsparcie, istotne z punktu widzenia międzynarodowych klientów ALD Automotive, prowadzących działalności w regionie Azji i Pacyfiku.

Po uwzględnieniu 60 tys. samochodów, jakie ma pod swoją opieką FleetPartners w Australii i Nowej Zelandii, trzech partnerów obsługuje w sumie floty o łącznej liczebności 1,3 miliona pojazdów w 43 krajach, w tym w Polsce.

Nowy partner dołącza do zawartego w 2009 r. porozumienia pomiędzy ALD Automotive i działającej na rynkach Ameryki Północnej firmy Wheels Inc., które pozwoliło stworzyć produkt zarządzania flotą pojazdów o największym zasięgu geograficznym.

Nowo powstały sojusz pozwoli jego członkom przedstawiać swoją ofertę jako jeden podmiot, dzięki czemu ich międzynarodowi klienci nie tylko skorzystają z dodatkowych oszczędności, większej kontroli nad kosztami oraz przejrzystości, ale również z możliwości wynikających z dogłębnej znajomości lokalnych rynków krajowych.

Nawiązanie współpracy przez ALD Automotive i Wheels Inc. z FleetPartners pozwoli międzynarodowym koncernom korzystającym z zarządzania flotą pojazdów używać jednego, kompleksowego rozwiązania we wszystkich krajach, gdzie prowadzą działalność, w tym również w Australii i Nowej Zelandii, a jednocześnie mieć pewność, że na każdym rynku mogą liczyć na wysoki standard usług oraz obsługi klienta.

Porozumienie ALD Automotive, Wheels Inc. oraz FleetPartners nie wiąże się z zakupem aktywów lub transferami akcji czy udziałów pomiędzy jego uczestnikami.

Czytaj także

Narzędzia przedsiębiorcy

reklama

POLECANE

Nasze recenzje

Ostatnio na forum

Prawne ciekawostki

Eksperci portalu infor.pl

S-NET

Główne dziedziny działalności przedsiębiorstwa to dostawa nowoczesnych rozwiązań telekomunikacyjnych dla biznesu i ISP; integracja rozwiązań IT takich jak: serwery, sprzęt telekomunikacyjny,​ ​sprzęt​ ​sieciowy,​ ​outsorcing​ ​IT.

Zostań ekspertem portalu Infor.pl »