reklama
| INFORLEX | GAZETA PRAWNA | KONFERENCJE | INFORORGANIZER | APLIKACJE | KARIERA | SKLEP
reklama
reklama
reklama
Jesteś tutaj: STRONA GŁÓWNA > Moja firma > Moto > Logistyka > Zarządzanie flotą > ALD Automotive zarządza 900 tysiącami samochodów

ALD Automotive zarządza 900 tysiącami samochodów


W Polsce firma ma pod opieką 6,4 tys. pojazdów, a ich liczba wzrosła w ciągu  ostatnich 12 miesięcy o 23proc. ALD Automotive osiągnęła kolejny kamień milowy w swojej działalności i przekroczyła próg 900 tys. samochodów pod swoją opieką na całym świecie.

Firma, należąca do grupy Grupy Société Générale, podpisała w tym roku 56 tys. nowych kontraktów, utrzymując wzrost na poziomie wieloletniej średniej, wynoszący 9proc.

Dzięki tym wynikom ALD Automotive potwierdza swoja pozycję jako drugiego co do wielkości gracza na rynku europejskim i trzeciego na rynku globalnym w kategorii wynajmu długoterminowego (FSL) i zarządzania flotą pojazdów (CFM).

Firma ma również najszerszy zasięg geograficzny, prowadząc działalność w 37 krajach, zarówno na rynkach rozwiniętych, jak i wschodzących.

Po trzech kwartałach 2011 r. ALD Automotive Polska opiekowała się 6,4 tys. pojazdów, co oznacza 23-procentowy wzrost na przestrzeni 12 miesięcy.

Zdecydowana większość z tych samochodów – ponad 6 tys. – leasingowanych jest w modelu pełnego wynajmu długoterminowego, który stanowi najpopularniejszą usługę flotową na polskim rynku. W jej ramach ALD Automotive zapewnia klientom pełen pakiet usług FSL i CFM.

- Dynamiczny rozwój w Polsce, jak i za granicą jest rezultatem naszej koncentracji na jakości i elastyczności obsługi oraz na zaspokajaniu indywidualnych potrzeb klientów – mówi Tomasz Ślepowroński, dyrektor zarządzający ALD Automotive Polska. - Międzynarodowa skala działalności pozwala nam czerpać z doświadczenia zdobytego na rynkach zagranicznych, a przynależność do silnej grupy kapitałowej Société Générale sprawia, że jesteśmy przygotowani nawet na trudne warunki rynkowe.

(źr. ALD Automotive Polska)

reklama

Czytaj także

Narzędzia przedsiębiorcy

reklama
reklama
reklama

POLECANE

reklama

Nasze recenzje

Ostatnio na forum

reklama

Prawne ciekawostki

reklama

Eksperci portalu infor.pl

Estarta Solutions

ekspert w zakresie oursourcingu IT oraz współpracy B2B – Europa i Bliski Wschód

Zostań ekspertem portalu Infor.pl »
reklama
reklama
reklama