| IFK | IRB | INFORLEX | GAZETA PRAWNA | INFORORGANIZER | APLIKACJE | KARIERA | SKLEP
reklama
Jesteś tutaj: STRONA GŁÓWNA > Moja firma > Moto > Logistyka > Usługi kurierskie > Nowe punkty kasowe w Urzędach Skarbowych

Nowe punkty kasowe w Urzędach Skarbowych

InPost Finanse rozpoczyna kooperację z Urzędami Skarbowymi. W placówkach pojawiły się pierwsze punkty kasowe przedsiębiorstwa. Do tej pory w urzędach można było spotkać głównie punkty banków.

Zobacz też: Test Suzuki Swift 1.2 92 KM MT5

Należąca do Grupy Integer.pl spółka to także wieloletni dostawca usług i produktów z zakresu ubezpieczeń. InPost Finanse współpracuje w tym zakresie z czołowymi rynkowymi graczami, do których należą m.in.: Generali T.U., LINK4, Liberty Direct oraz Towarzystwo Ubezpieczeń Wzajemnych.
Spółka – na szeroką skalę – świadczy również outsourcing procesów rozliczeniowo-transakcyjnych. W zakresie tym obsługuję m.in. największe telekomy w Polsce.

„Warto zwrócić uwagę, że organizacja punktu kasowego dla urzędu skarbowego nie należy do łatwych – konieczne jest zapewnienie wysokiego poziomu bezpieczeństwa, jak i odpowiedniej efektywności. Jako doświadczony podmiot – od wielu lat świadczący usługi na rzecz instytucji publicznych – gwarantujemy najwyższe standardy: jesteśmy w stanie przy zachowaniu pełnego bezpieczeństwa uruchomić punkt w ciągu zaledwie 5 dni” – mówi Agata Szaniawska, kierownik ds. produktów gotówkowych w InPost Finanse.
Firmy odpowiedzialne za prowadzenie punktów kasowych wyłaniane są coraz częściej drogą otwartych przetargów organizowanych przez daną instytucję publiczną. Podmiot, który zwycięży w konkursie ofert, podpisuje umowę z zamawiającym, np. urzędem skarbowym. Kontrakt ściśle określa warunki prowadzenia działalności – zawarte są w nim m.in. zapisy dotyczące ciągłości obsługi punktu kasowego, godzin otwarcia punktu oraz systemu poboru prowizji.

Źródło: Materiały prasowe InPost Finanse

Czytaj także

Narzędzia przedsiębiorcy

reklama

POLECANE

Nasze recenzje

Ostatnio na forum

Prawne ciekawostki

Eksperci portalu infor.pl

Mariański Group

Profesjonalizm & Pasja

Zostań ekspertem portalu Infor.pl »