reklama
| INFORLEX | GAZETA PRAWNA | KONFERENCJE | INFORORGANIZER | APLIKACJE | KARIERA | SKLEP
reklama
reklama
reklama
Jesteś tutaj: STRONA GŁÓWNA > Moja firma > Moto > Logistyka > Usługi kurierskie > Tournée pucharu Ligi Angielskiej wspierane przez DHL

Tournée pucharu Ligi Angielskiej wspierane przez DHL

Tournée pucharu Ligi Angielskiej- Champ19ns Trophy Tour- zdobytego 19 razy przez Manchester United, organizowane będzie przy wsparciu logistycznym DHL. Puchar odwiedzi 27 miast i pokona trasę ok. 77 000 km.

Jako Oficjalny Partner Logistyczny klubu, DHL odgrywa kluczową rolę w zakulisowym wsparciu sukcesów drużyny Manchester United. Po udanych przedsięwzięciach logistycznych w Ameryce Łacińskiej, części Azji oraz Manchesterze, DHL wykorzystuje swoją globalną siatkę w transporcie Trofeum Premier League do 27 miast w Indiach, Turcji, Korei, Japonii, Wietnamie, Afryce i Norwegii.

W ramach DHL Champ19ns Tour puchar pokona trasę ok. 77 000 km, umożliwiając kibicom klubu z całego świata świętowanie rekordu 19-tych mistrzostw Anglii.

Inauguracja czteromiesięcznej trasy odbyła się 4 lutego br. w Delhi, a towarzyszyły jej legendy Manchester United: Denis Irwin i Quinton Fortune oraz słynna maskotka klubu Fred The Red. Po wizycie w Delhi trofeum klubu trafiło do Bombaju. Po raz pierwszy zdarza się, aby klub odwiedzał Indie ze swoim trofeum, dlatego też spodziewany jest duży odzew ze strony kibiców.

Na liście legendarnych postaci klubu, które zadeklarowały chęć przyłączenia się w trasie, znajdują się m.in.: Andrew Cole, Lee Sharpe, Bryan Robson, Paul Parker, Ronny Johnsen, Jesper Blomqvist, Gary Bailey i Gary Pallister – lista pozostałych nazwisk nie jest jeszcze potwierdzona.

Rozpoczynająca się międzynarodowa trasa Champ19ns Trophy Tour jest doskonałą okazją dla fanów do uwieńczenia na zdjęciach prestiżowego pucharu, a także legend klubu. Będzie to możliwe podczas licznie odbywających się wydarzeń w każdym z odwiedzanych państw, m.in. imprez dla kibiców, spotkań w punktach sprzedaży, szkółek piłkarskich.

John Pearson, prezes DHL Express Europe: „DHL Champ19ns Trophy Tour stwarza niepowtarzalną szansę zaprezentowania naszym kluczowym klientom, a także pracownikom we wszystkich odwiedzanych krajach, zakulisowych działań operacyjnych realizowanych dla Manchester United przez DHL. Cieszymy się, że dzięki globalnej sieci liczącej ponad 220 krajów, niektórzy z naszych klientów będą mieli okazję spotkać się z legendami Manchester United i z bliska podziwiać Trofeum Premier League.”

Richard Arnold, Dyrektor Handlowy Manchester United: „ Przyznany nam już po raz 19-ty tytuł mistrzowski jest szczególnym momentem dla wszystkich członków rodziny Manchester United. Champ19ns Trophy Tour organizowany przez DHL jest dla nas szansą, aby podzielić się radością z tego historycznego osiągnięcia z 333-ma milionami naszych kibiców. Pasja i zapał fanów Manchester United znane są na całym świecie. Cieszymy się bardzo z możliwości kontynuowania tych celebracji w Indiach. "

reklama

Przydatne formularze online

Czytaj także

Narzędzia przedsiębiorcy

reklama
reklama
reklama

POLECANE

reklama

Nasze recenzje

Ostatnio na forum

reklama

Prawne ciekawostki

reklama

Eksperci portalu infor.pl

Sylwia Uścimiak

Prawnik, specjalizuje się w zagadnieniach z zakresu prawa i postępowania karnego

Zostań ekspertem portalu Infor.pl »
reklama
reklama
reklama