reklama
| INFORLEX | GAZETA PRAWNA | KONFERENCJE | INFORORGANIZER | APLIKACJE | KARIERA | SKLEP
reklama
reklama
reklama
Jesteś tutaj: STRONA GŁÓWNA > Moja firma > Moto > Logistyka > Usługi kurierskie > UPS powiększa sieć dystrybucji medycznej

UPS powiększa sieć dystrybucji medycznej

Firma UPS zawarła umowę przejęcia włoskiej Grupy Pieff. W związku z transakcją UPS realizuje inwestycje w celu polepszenia obsługi rosnącej grupy klientów w branży farmaceutycznej, biotechnologicznej i urządzeń medycznych.

Pieffe- firma z branży logistyki farmaceutycznej we Włoszech- to firma rodzinna z ponad 35-letnim doświadczeniem. Oferuje wysokiej jakości usługi magazynowania, dystrybucji oraz rozwiązania dla łańcucha dostaw w kontrolowanej temperaturze, z których korzysta wiele spośród czołowych marek farmaceutycznych na świecie.

„Pieffe idealnie wpisuje się w strukturę UPS” – powiedział Jim Barber, prezes UPS Europe. „To firma, która, podobnie jak UPS, koncentruje się na świadczeniu wysokiej jakości usług przy zachowaniu zgodności z przepisami, a także cechuje się głęboko zakorzenioną kulturą precyzji i innowacji. Pieffe wzbogaci naszą europejską sieć dystrybucji medycznej. Z niecierpliwością czekamy na powitanie ich zespołu w rodzinie UPS.”

Oprócz kompetencji i doświadczenia, jakie wnosi Pieffe, nabycie firmy oznacza także, że obecna, globalna sieć firmy UPS powiększy się o dwa ważne obiekty wyspecjalizowane w branży dystrybucji medycznej – w Mediolanie oraz w Rzymie.

Łącznie oferują one niemal 70 tys. m2 powierzchni, w tym 12 stref składowania w warunkach kontrolowanej temperatury, z opcją dalszej rozbudowy. Globalna sieć centrów dystrybucyjnych w branży medycznej liczyła do tej pory ponad 370 tys. m2.

„To fantastyczny element rozwoju naszej firmy, naszych pracowników i klientów” – powiedział Federico Peruzzi z Pieffe. „Najwyższe standardy jakości prezentowane przez firmę UPS oraz jej wyspecjalizowana, globalna sieć dystrybucji medycznej pomogą nam podtrzymać dynamikę rozwoju, którą rozwijaliśmy przez ponad 35 lat, gwarantując naszym klientom najwyższy poziom usług.”

UPS zapewnia firmom z branży opieki medycznej szeroką gamę specjalistycznych przewozów towarowych i transportu małych przesyłek, a także usługi dystrybucyjne. Sieć medyczna UPS, składająca się z 30 obiektów na całym świecie, oferuje takie usługi jak obsługa przesyłek w kontrolowanej temperaturze, zachowanie zgodności z wymogami prawnymi, monitoring i zabezpieczenia, kompletowanie i etykietowanie, a także zarządzanie zamówieniami i należnościami.

Usługi te są skonfigurowane w taki sposób, aby pomagać producentom z branży zdrowotnej spełniać restrykcyjne i często złożone wymogi regulacyjne. Jednocześnie zapewniają elastyczność w zmiennym otoczeniu biznesowym i pozwalają obsługiwać coraz bardziej globalną bazę klientów.

reklama

Czytaj także

Narzędzia przedsiębiorcy

reklama
reklama
reklama

POLECANE

reklama

Nasze recenzje

Ostatnio na forum

reklama

Prawne ciekawostki

reklama

Eksperci portalu infor.pl

Zbigniew Waz

Managing Partner w Leaware - spółce tworzącej aplikacje mobilne i webowe dla klientów na całym świecie.

Zostań ekspertem portalu Infor.pl »
reklama
reklama
reklama