reklama
| INFORLEX | GAZETA PRAWNA | KONFERENCJE | INFORORGANIZER | APLIKACJE | KARIERA | SKLEP
reklama
reklama
reklama
Jesteś tutaj: STRONA GŁÓWNA > Moja firma > Moto > Logistyka > Transport > Ograniczenia w transporcie nienormatywnym podczas ŚDM

Ograniczenia w transporcie nienormatywnym podczas ŚDM

GDDKiA apeluje do przewoźników o ograniczenie składania wniosków dotyczących przewozów nienormatywnych w trakcie Światowych Dni Młodzieży i wizyty papieża Franciszka

W dniach 25-29 lipca br. planowana jest wizyta Papieża Franciszka w Rzeczpospolitej Polskiej oraz uroczystości związane ze Światowymi Dniami Młodzieży - Kraków 2016, prosimy zatem wszystkich przewoźników zajmujących się transportami nienormatywnymi o ograniczenie występowania z wnioskami o wydanie zezwoleń na przejazdy  pojazdów nienormatywnych po drogach publicznych podczas trwania uroczystości w przypadku, jeżeli termin przejazdu może ulec przesunięciu  i  odbyć się w innym czasie.

W sytuacji posiadanego już zezwolenia na przejazdy pojazdami nienormatywnymi dla zapewnienia płynności ruchu,  prosimy o zachowanie szczególnej ostrożności i należytego bezpieczeństwa w stosunku do innych użytkowników dróg.

W dniach końcowych uroczystości tj. 30-31 lipca br. przewiduje się znaczny wzrost ruchu pojazdów na drogach rekomendowanych, w związku z czym prosimy o takie zaplanowanie harmonogramu przejazdów, aby unikać wskazanego terminu.

Źródło: GDDKiA

reklama

Czytaj także

Narzędzia przedsiębiorcy

reklama
reklama
reklama

POLECANE

reklama

Nasze recenzje

Ostatnio na forum

reklama

Prawne ciekawostki

reklama

Eksperci portalu infor.pl

Clifford Chance, Janicka, Krużewski, Namiotkiewicz i wspólnicy sp.k.

Zostań ekspertem portalu Infor.pl »

reklama
reklama
reklama