| IFK | IRB | INFORLEX | GAZETA PRAWNA | INFORORGANIZER | APLIKACJE | KARIERA | SKLEP
reklama
Jesteś tutaj: STRONA GŁÓWNA > Moja firma > Moto > Logistyka > Transport > Nowe pojemniki ESD zabezpieczą przed wyładowaniami elektrostatycznymi

Nowe pojemniki ESD zabezpieczą przed wyładowaniami elektrostatycznymi

W transporcie urządzeń elektronicznych ważne jest, by uchronić przewożony towar przed wyładowaniami elektrostatycznymi. Mają w tym pomóc najnowsze opakowania ESD z tekstylnymi wkładami.

Produkcja i transport elektroniki nierozerwalnie wiążą się z koniecznością zabezpieczenia towaru przed wyładowaniami elektrostatycznymi. Szczególnie wrażliwe są na nie zintegrowane układy elektroniczne, płytki drukowane, procesory czy diody emitujące światło.

Braki wynikające z niewłaściwego zabezpieczenia tego typu towarów, szczególnie w wypadku branży automotive, gdzie części powstają w kilku zakładach i przed ostatecznym montażem są wielokrotnie przewożone, mogą sięgać kilkudziesięciu procent.

Zobacz też: Jakie sa wymagania odnośnie ochrony środowiska dla firm transportowych

Z myślą o klientach stających przed tego typu wyzwaniami, firma IGOPAK wprowadza na polski rynek opakowania ESD, wykonane z przewodzących tworzyw sztucznych, zapewniające przewożonym towarom pełną ochronę przed wyładowaniami elektrostatycznymi.

Nowością na naszym rynku są tekstylne wkłady ESD do pojemników, dopasowane do wymiaru konkretnego produktu, pozwalające zminimalizować ryzyko uszkodzeń mechanicznych przy pełnej ochronie ESD. Otoczony miękką, przylegającą wyściółką towar jest w pełni chroniony przed zarysowaniami, obijaniem i innymi uszkodzeniami mechanicznymi .

Źródło: Materiały prasowe IGOPAK

Czytaj także

Narzędzia przedsiębiorcy

reklama

POLECANE

Nasze recenzje

Ostatnio na forum

Prawne ciekawostki

Eksperci portalu infor.pl

Dr n.prawnych Roman Ziembiński

Od ponad 20 lat doradza i asystuje w prowadzeniu postępowań upadłościowych i naprawczych oraz przejmuje tymczasowy zarząd kryzysowy w wielu firmach krajowych i zagranicznych.

Zostań ekspertem portalu Infor.pl »