| IFK | IRB | INFORLEX | GAZETA PRAWNA | INFORORGANIZER | APLIKACJE | KARIERA | SKLEP
reklama
Jesteś tutaj: STRONA GŁÓWNA > Moja firma > Moto > Logistyka > Transport > DB Schenker podsumowuje swoją pracę na Euro

DB Schenker podsumowuje swoją pracę na Euro

Mimo, że UEFA Euro 2012 już za nami, nie zakończyły się jeszcze działania związane z obsługą logistyczną turnieju – w zespole DB Schenker Logistics, który był jednym z operatorów logistycznych obecnych przy mistrzostwach, trwa ostatnia faza operacyjna oraz czas podsumowań

W obsługę logistyczną Mistrzostw po stronie DB Schenker Logistics było zaangażowanych ponad 100 osób, jedni z nich pracowali codziennie, inni w określonych sekwencjach czasowych. Wyzwaniem była nie tylko konieczność dostosowania projektu do wymogów organizatora (między innymi awizacja w określonych systemach w wyznaczonych oknach czasowych), lecz także godzenie różnorodnych oczekiwań wielu interesariuszy turnieju, presja czasu oraz niepowtarzalność projektu, który miał swoją specyfikę.

DB Schenker: Obsługa medialna do 200 krajów

Nie wszyscy zdają sobie sprawę, jaką rolę pełni logistyka podczas dużych imprez sportowych. Tymczasem dzięki dobrze zorganizowanym działaniom zespołu DB Schenker Logistics możliwa była między innymi transmisja meczów z Międzynarodowego Centrum Nadawczego do 200 krajów na świecie, a także codzienna bezproblemowa praca ponad tysiąca dziennikarzy. Wielu gości mogło korzystać ze stref hospitality, wyposażonych w wysokiej klasy meble i luksusowe sprzęty.

Kibice mogli cieszyć się maskotkami Mistrzostw, zaś piłkarze, dla których DB Schenker Logistics dostarczał wyposażenie SPA, mogli korzystać z relaksu na najwyższym poziomie i dzięki temu utrzymać dobrą formą fizyczną i psychiczną.

Eksperci z zespołu Let’s Play Together 2012 podsumowują projekty związane z Mistrzostwami Europy w Piłce Nożnej, jednak nie zamierzają spoczywać na laurach. Dla DB Schenker Logistics piłka jest ciągle w grze. Kolejne wyzwanie to m.in. transport sprzętu nadawczego na Olimpiadę w Londynie, która rozpoczyna się już pod koniec lipca.

Czytaj także

Narzędzia przedsiębiorcy

reklama

POLECANE

Nasze recenzje

Ostatnio na forum

Prawne ciekawostki

Eksperci portalu infor.pl

Paweł Barnik

Ekspert podatkowy

Zostań ekspertem portalu Infor.pl »