| INFORLEX | GAZETA PRAWNA | KONFERENCJE | INFORORGANIZER | APLIKACJE | KARIERA | SKLEP
reklama
Jesteś tutaj: STRONA GŁÓWNA > Moja firma > Moto > Logistyka > Transport > FM Logistic: Obroty w wysokości 620 mln zł.

FM Logistic: Obroty w wysokości 620 mln zł.

FM Logistic operator logistyczny działający w Polsce od 16 lat zamyka kolejny rok obrotami w wysokości 620 mln złotych. Firma zyskała nowych klientów i dała pracę kolejnym 250 osobom.

Pomimo trwającego kryzysu gospodarczego oraz trudności związanych z rosnącymi kosztami transportu, FM Logistic w Polsce może pochwalić się imponującym wynikiem 620 mln obrotu na przełomie lat 2010/2011.

W 2011 FM Logistic zwiększyło liczbę pojazdów własnych o 35 nowych naczep. Otwarto nową platformę w Woli Bykowskiej i rozbudowano kolejne cztery.

FM Logistic to głównie transport

FM Logistic to nadał głównie usługi transportowe - 59% sprzedaży (30,3% pochodzi z transportu międzynarodowego, a 28,7% z transportu krajowego).

Usługi Magazynowania stanowią obecnie około 1/3 sprzedaży FM Logistic w Polsce (28,6% z czego ok. 8% to składowanie, 21% handling i usługi administracyjne).

Usługi Co-packingu i Co-manufacturingu reprezentują 12,2% a usługi Customs/SCM 0,2%.

Kim są klienci FM Logistic?

Klienci FM Logistic wywodzą się z sześciu sektorów aktywności. Obroty wśród nich kształtują się następująco: food industry (36%); retail (33%); home&personal care (16%); industrial&electronics (12%); luxury cosmetics (2%) i health (1%).

źródło: FM Logistic

Czytaj także

Narzędzia przedsiębiorcy

reklama

POLECANE

Nasze recenzje

Ostatnio na forum

Prawne ciekawostki

Eksperci portalu infor.pl

Stanisław Trzeciak

Radca prawny (prawo Białorusi), aplikant radcowski OIRP Lublin

Zostań ekspertem portalu Infor.pl »