| IFK | IRB | INFORLEX | GAZETA PRAWNA | INFORORGANIZER | APLIKACJE | KARIERA | SKLEP
reklama
Jesteś tutaj: STRONA GŁÓWNA > Moja firma > Moto > Logistyka > Transport > Uboat Line uruchomił międzynarodowe call center

Uboat Line uruchomił międzynarodowe call center

Spółka Uboat Line w dniu dzisiejszym uruchomiła międzynarodowe call center w Gliwicach. Centrum telefoniczne będzie świadczyć usługi europejskim firmom transportowym w zakresie transportu intermodalnego oraz wyszukiwania nowych klientów w Polsce i w Europie.

„Nasz nowy projekt jest odpowiedzią na rosnące zapotrzebowanie firm z sektora transportowego poszukujących platformy biznesowej, która zapewni im szybki dostęp do tanich usług m.in. z zakresu transportu intermodalnego. Tym, co intensyfikuje rozwój tego rodzaju usług w naszym kraju jest centralne położenie Polski, na skrzyżowaniu szlaków komunikacyjnych prowadzących ze wschodu na zachód oraz z północy na południe naszego kontynentu. Kolejny element, sprzyjający naszej działalności na terenie Polski to konsekwentnie realizowany projekt rozbudowy sieci terminali przeładunkowych“- informuje prezes zarządu Uboat Line S.A., Grzegorz Misiąg. Spółka nie zamierza jednak ograniczać swoich aktywności jedynie do terenu Polski"

„Nasze plany dotyczące rozwoju działalności na rynkach zagranicznych, w chwili obecnej, obejmują przede wszystkim teren Europy: Niemcy, Wielką Brytanię, Szewcję, Rosję oraz Czechy. Nowopowstałe call center ma zwiększyć liczbę klientów Uboat Line właśnie z terenu tych państw.“- kontynuuje Grzegorz Misiąg.

Spośród wymienionych państw, szczególne znaczenie dla działalności polskiej spółki ma rynek niemiecki, który cechuje intensywny rozwój transportu intermodalnego. To oraz fakt, że Niemcy są największą gospodarką Unii Europejskiej, skłoniło Uboat Line do uruchomienia w Hamburgu podmiotu zależnego, który podobnie jak otwarte, również w tym roku, placówki w Gliwicach oraz Bielsku Białej, ma doprowadzić do wzrostu znaczenia Uboat Line na europejskim rynku transportowym.

Czytaj także

Czytaj także

Narzędzia przedsiębiorcy

reklama

POLECANE

Nasze recenzje

Ostatnio na forum

Prawne ciekawostki

Eksperci portalu infor.pl

Bartosz Jaśkowiak

Zostań ekspertem portalu Infor.pl »

Notyfikacje
Czy chcesz otrzymywać informacje o najnowszych zmianach? Zaakceptuj powiadomienia od mojafirma.Infor.pl
Powiadomienia można wyłączyć w preferencjach systemowych
NIE
TAK