reklama
| INFORLEX | GAZETA PRAWNA | KONFERENCJE | INFORORGANIZER | APLIKACJE | KARIERA | SKLEP
reklama
reklama
reklama
Jesteś tutaj: STRONA GŁÓWNA > Moja firma > Moto > Logistyka > Spedycja > Nowy dyrektor operacyjny w PEKAES

Nowy dyrektor operacyjny w PEKAES

Z początkiem grudnia 2015 r. stanowisko Dyrektora Operacyjnego w PEKAES objął Jerzy Markow.

Z początkiem grudnia br. Jerzy Markow objął stanowisko Dyrektora Operacyjnego w PEKAES – wiodącym polskim operatorze logistycznym. To jedno z kluczowych stanowisk w strukturze organizacyjnej Grupy PEKAES.

Jerzy Markow jest doktorem nauk technicznych w zakresie transportu i logistyki, absolwentem International Leadership Programme w Ashridge Managemant School w Londynie. Jest również współzałożycielem Polskiego Stowarzyszenia Menedżerów Logistyki.

Zobacz też: Zysk PEKAES po trzech kwartałach 2015 r.

Jerzy Markow skoncentruje się na rozwoju oraz dalszym unowocześnianiu działalności i infrastruktury pionu operacyjnego w Grupie, czego efektem będzie zapewnienie Klientom najwyższych standardów obsługi oraz jakości świadczonych usług. Jerzy Markow będzie współodpowiedzialny za realizację strategii rozwoju i wzrostu wartości PEKAES.

Bardzo wysokie kompetencje merytoryczne naszego nowego Dyrektora Operacyjnego w wyjątkowy sposób korespondują z planami zwiększania efektywności biznesowej firmy i stałego podnoszenia jakości świadczonych usług w ramach Grupy PEKAES. Jerzy Markow to najwyższej klasy menedżer z wieloletnim doświadczeniem branżowym i uznanymi osiągnięciami w swojej dziedzinie. Jestem całkowicie przekonany, że jego wiedza i dobre praktyki biznesowe zapewnią nam nie tylko wiodącą pozycję wśród liderów rynku logistycznego, ale także najwyższą jakość obsługi naszych Klientów – podkreśla Maciej Bachman, Prezes Zarządu PEKAES.

Zobacz też: PEKAES zmienił lokalizację oddziału w Poznaniu

PEKAES to firma z olbrzymim potencjałem oraz solidnymi fundamentami do dalszego rozwoju i budowania przewag konkurencyjnych nad pozostałymi graczami rynku logistycznego. Tkwiąca w pracownikach pokora do biznesu, pozytywne nastawienie, wysokie kompetencje i dbałośćo koszty dają prawdziwy komfort i przyjemność zarządzania. Utwierdzają mnie także w przekonaniu, że PEKAES jest w stanie w krótkim okresie osiągnąć pozycję niekwestionowanego lidera. Sprzyjają temu wysoki profesjonalizm kadry zarządzającej, kompetencje pracowników, dobra strategia i jasno wytyczone cele  – komentuje Jerzy Markow, Dyrektor Operacyjny PEKAES.

Jerzy Markow przez kilkanaście ostatnich lat był związany zawodowo z DB Schenker, gdzie odpowiadał za zarządzanie i rozwój m.in. krajowego biznesu lądowego.

Źródło: Materiały prasowe PEKAES

reklama

Czytaj także

Źródło:

INFOR

Zdjęcia

Z początkiem grudnia 2015 r. stanowisko Dyrektora Operacyjnego w PEKAES objął Jerzy Markow.
Z początkiem grudnia 2015 r. stanowisko Dyrektora Operacyjnego w PEKAES objął Jerzy Markow.

Uprawnienia rodziców w pracy. Poradnik pracodawcy59.00 zł
reklama

Narzędzia przedsiębiorcy

reklama
reklama
reklama

POLECANE

reklama

Nasze recenzje

Ostatnio na forum

reklama

Prawne ciekawostki

reklama

Eksperci portalu infor.pl

Anna Gluźniewicz

Ekspert Equity Investments S.A. w dziedzinie księgowości spółek

Zostań ekspertem portalu Infor.pl »
reklama
reklama
reklama