| IFK | IRB | INFORLEX | GAZETA PRAWNA | INFORORGANIZER | APLIKACJE | KARIERA | SKLEP
reklama
Jesteś tutaj: STRONA GŁÓWNA > Moja firma > Moto > Logistyka > Spedycja > Nowe osoby w kadrze zarządzającej Spedimex Sp. z o.o.

Nowe osoby w kadrze zarządzającej Spedimex Sp. z o.o.

Do kadry zarządzającej Spedimex Sp. z o.o. dołączyli dwaj nowi członkowie: Tomasz Pyka - Dyrektor ds. Sprzedaży i Marketingu oraz Serge Schmittag - Dyrektor ds. Operacji i Rozwoju.

Tomasz Pyka jest odpowiedzialny za rozwój strategii sprzedaży i marketingu oraz budowanie trwałych relacji biznesowych z kluczowymi klientami firmy. Posiada wieloletnie doświadczenie w obszarze sprzedaży w sektorze TSL.

Wcześniej, od 2003 roku związany był z Rohling SUUS Logistics, gdzie zajmował kolejno stanowiska Kierownika Oddziału, Dyrektora Oddziału oraz Dyrektora Produktu FTL, odpowiadając za kształtowanie i realizację polityki sprzedażowej. Doświadczenie zdobywał również w Raben Polska, gdzie zajmował się rozwojem usług spedycji międzynarodowej oraz w firmach sektora FMCG.

Serge Schmittag jest odpowiedzialny za doskonalenie potencjału operacyjnego Spółki oraz za rozwój i funkcjonowanie sieci dystrybucji. Z logistyką jest związany od ponad dwudziestu lat. Posiada kompleksową wiedzę na temat specyfiki rynku logistycznego i jego wyzwań, zdobytą zarówno w Polsce jak i za granicą. Od końca 2001 r. pełnił funkcję Dyrektora Operacyjnego w Gefco, gdzie tworzył i wdrażał strategie rozwoju firmy. Wcześniej przez ponad 10 lat pracował FM Logistics.

- Strategia rozwoju firmy zakłada dalszy, intensywny rozwój, w szczególności w obszarze usług dystrybucyjnych – mówi Marcin Bąk, Prezes Zarządu Spedimex Sp. z o.o.- Wobec tego wcześniejsze doświadczenia zawodowe nowych dyrektorów doskonale wpisują się w obszar rozwijanych kompetencji spółki.

źródło: Spedimex

Czytaj także

Źródło:

INFOR

Zdjęcia

Tomasz Pyka, Dyrektor ds. Sprzedaży i Marketingu Spedimex Sp. z o.o.
Tomasz Pyka, Dyrektor ds. Sprzedaży i Marketingu Spedimex Sp. z o.o.

Serge Schmittag, Dyrektor ds. Operacji i Rozwoju Spedimex Sp. z o.o.
Serge Schmittag, Dyrektor ds. Operacji i Rozwoju Spedimex Sp. z o.o.

Potrącenia z wynagrodzeń i zasiłków Praktyczne wskazówki59.00 zł

Narzędzia przedsiębiorcy

reklama

POLECANE

Nasze recenzje

Ostatnio na forum

Prawne ciekawostki

Eksperci portalu infor.pl

Dawid Tomaszewski

Aplikant radcowski

Zostań ekspertem portalu Infor.pl »