| INFORLEX | GAZETA PRAWNA | KONFERENCJE | INFORORGANIZER | APLIKACJE | KARIERA | SKLEP
reklama
Jesteś tutaj: STRONA GŁÓWNA > Moja firma > Moto > Logistyka > Magazynowanie > Schneider Electric wdrożył Platformę Procesów w Łańcuchu Dostaw firmy Manhattan Associates

Schneider Electric wdrożył Platformę Procesów w Łańcuchu Dostaw firmy Manhattan Associates

Schneider Electric uruchomił Platformę Procesów Łańcucha Dostaw firmy Manhattan.

Schneider Electric początkowo będzie wykorzystywał Platformę Procesów Łańcucha Dostaw z systemem Zarządzanie Magazynem (WMS) i Inteligencją Łańcucha Dostaw (SCI) – integralne części składowe z portfolio rozwiązań Manhattan SCOPE.

System WMS pomoże zoptymalizować wszystkie obszary w centrach dystrybucji Schneider Electric tj. zarządzanie przestrzenią, personelem, stanami magazynowymi i sprzętem. Dzięki temu zamówienia będą realizowane szybciej i dokładniej, zwiększy się wydajność, przestrzeń magazynowa będzie lepiej wykorzystywana, a zapasy magazynowe zostaną zredukowane.

Schneider Electric po rozpatrzeniu ofert czołowych dostawców rozwiązań z zakresu zarządzania magazynem zdecydował się na firmę Manhattan. Wyboru dokonano na podstawie szerokiego zakresu kryteriów, takich jak kondycja finansowa dostawców, międzynarodowy zasięg firmy, strategiczne pozycjonowanie rozwiązań WMS, zdolność do spełnienia złożonych i zmieniających się wymagań biznesowych oraz informacji zwrotnej uzyskanej po wizytach referencyjnych w centrach dystrybucji, gdzie z powodzeniem funkcjonuje system Manhattan.

Początkowy projekt będzie obejmował wdrożenie rozwiązań WMS w czterech centrach w Europie i USA. Uruchomienie pilotażowego ośrodka zaplanowane jest na 2012 rok. Poza tym Schneider Electric określił już kolejne miejsca, gdzie również przewiduje się wdrożenie rozwiązań firmy Manhattan.


Czytaj także

Narzędzia przedsiębiorcy

reklama

POLECANE

Nasze recenzje

Ostatnio na forum

Prawne ciekawostki

Eksperci portalu infor.pl

2BE.pl

Grupa Adweb

Zostań ekspertem portalu Infor.pl »