reklama
| INFORLEX | GAZETA PRAWNA | KONFERENCJE | INFORORGANIZER | APLIKACJE | KARIERA | SKLEP
reklama
reklama
reklama
Jesteś tutaj: STRONA GŁÓWNA > Moja firma > Moto > Logistyka > Magazynowanie > Schneider Electric wdrożył Platformę Procesów w Łańcuchu Dostaw firmy Manhattan Associates

Schneider Electric wdrożył Platformę Procesów w Łańcuchu Dostaw firmy Manhattan Associates

Schneider Electric uruchomił Platformę Procesów Łańcucha Dostaw firmy Manhattan.

Schneider Electric początkowo będzie wykorzystywał Platformę Procesów Łańcucha Dostaw z systemem Zarządzanie Magazynem (WMS) i Inteligencją Łańcucha Dostaw (SCI) – integralne części składowe z portfolio rozwiązań Manhattan SCOPE.

System WMS pomoże zoptymalizować wszystkie obszary w centrach dystrybucji Schneider Electric tj. zarządzanie przestrzenią, personelem, stanami magazynowymi i sprzętem. Dzięki temu zamówienia będą realizowane szybciej i dokładniej, zwiększy się wydajność, przestrzeń magazynowa będzie lepiej wykorzystywana, a zapasy magazynowe zostaną zredukowane.

Schneider Electric po rozpatrzeniu ofert czołowych dostawców rozwiązań z zakresu zarządzania magazynem zdecydował się na firmę Manhattan. Wyboru dokonano na podstawie szerokiego zakresu kryteriów, takich jak kondycja finansowa dostawców, międzynarodowy zasięg firmy, strategiczne pozycjonowanie rozwiązań WMS, zdolność do spełnienia złożonych i zmieniających się wymagań biznesowych oraz informacji zwrotnej uzyskanej po wizytach referencyjnych w centrach dystrybucji, gdzie z powodzeniem funkcjonuje system Manhattan.

Początkowy projekt będzie obejmował wdrożenie rozwiązań WMS w czterech centrach w Europie i USA. Uruchomienie pilotażowego ośrodka zaplanowane jest na 2012 rok. Poza tym Schneider Electric określił już kolejne miejsca, gdzie również przewiduje się wdrożenie rozwiązań firmy Manhattan.


reklama

Przydatne formularze online

Czytaj także

Narzędzia przedsiębiorcy

reklama
reklama
reklama

POLECANE

reklama

Nasze recenzje

Ostatnio na forum

reklama

Prawne ciekawostki

reklama

Eksperci portalu infor.pl

Maciej Siwka

Maciej Siwka jest adwokatem, partnerem zarządzającym w Kancelarii Achtelik Siwka i Wspólnicy Adwokaci i Radcy Prawni sp. p. z siedzibą w Katowicach.

Zostań ekspertem portalu Infor.pl »
reklama
reklama
reklama