| INFORLEX | GAZETA PRAWNA | KONFERENCJE | INFORORGANIZER | APLIKACJE | KARIERA | SKLEP
reklama
Jesteś tutaj: STRONA GŁÓWNA > Moja firma > Moto > Logistyka > Magazynowanie > Ford wybrał operatora logistycznego w Polsce

Ford wybrał operatora logistycznego w Polsce

EBREX Polska odpowiada za magazynowanie i dystrybucję części zamiennych marki Ford.

Głównym centrum dystrybucyjnym firmy Ford w Polsce jest magazyn w Teresinie zlokalizowany na terenie ProLogis Park Teresin, gdzie Ebrex Polska wynajęła 10 700 mkw. powierzchni magazynowej. W transakcji najmu pośredniczyła firma AXI IMMO.

Kontrakt pomiędzy Ebrex Polska a Ford Polska obejmuje całkowitą obsługę logistyczną, od zarządzania zasobami magazynowymi po realizację i kompleksową obsługę zamówień dealerów Forda w Polsce. Dodatkowo będzie m.in. odpowiadać za stałe uzupełnianie stanów magazynowych ok. 16 000 części zamiennych i zamówienia z centralnego magazynu Forda w Kolonii.

Zarządzanie magazynem i dystrybucja

Od 2006 r. Ebrex współpracuje z koncernem Ford w zakresie transportu międzynarodowego, magazynowania oraz dystrybucji. Na początku współpracy, w najtrudniejszym pierwszym okresie dostaw na rynek rosyjski, firmie w krótkim czasie udało się ograniczyć koszty i czas dostaw części zamiennych do centralnego magazynu w Tomilino pod Moskwą. Nowa umowa jest poszerzeniem zakresu usług świadczonych przez Ebrex, który obecnie zapewnia również usługi dystrybucji części Forda do ok. 65% rosyjskich dealerów.

 Ebrex Polska

Ebrex Polska jest częścią międzynarodowej grupy logistycznej Ebrex Business Solutions z biurami i niezależnymi jednostkami w Anglii, Niemczech, Holandii, Polsce, Rosji i Turcji, które świadczą usługi transportowe i logistyczne na obszarze Europy. Centrala firmy w Polsce znajduje się w Kaliszu.

Czytaj także

Narzędzia przedsiębiorcy

reklama

POLECANE

Nasze recenzje

Ostatnio na forum

Prawne ciekawostki

Eksperci portalu infor.pl

Stanisław Trzeciak

Radca prawny (prawo Białorusi), aplikant radcowski OIRP Lublin

Zostań ekspertem portalu Infor.pl »