reklama
| INFORLEX | GAZETA PRAWNA | KONFERENCJE | INFORORGANIZER | APLIKACJE | KARIERA | SKLEP
reklama
reklama
reklama
Jesteś tutaj: STRONA GŁÓWNA > Moja firma > Moto > Logistyka > Magazynowanie > Magazynami Ruch SA. będzie zarządzała firma Cursor

Magazynami Ruch SA. będzie zarządzała firma Cursor

Spółka Cursor z Grupy OEX odpowiada za przyjmowanie, przechowywanie oraz pakowanie towarów FMCG w spółce Ruch S.A.

W ramach umowy Cursor zapewnia wsparcie w obszarze obsługi i zarządzania magazynami Ruch SA w Lublinie, Kielcach i Warszawie. Ponadto, Cursor odpowiada za wdrożenie wyspecjalizowanego systemu magazynowego, jak również za dostarczenie infrastruktury – regałów wysokiego składowania, antresoli oraz wózków widłowych.

Zarządzanie magazynem

„Naszą przewagą konkurencyjną jest kompleksowe i niestandardowe podejście do zarządzania magazynami wysokiego składowania – dlatego realizujemy tego typu usługi dla największych producentów dóbr szybko zbywalnych. W obsługę obiektów RUCH-u w Lublinie, Kielcach i Warszawie zaangażowany będzie stały zespół liczący ponad 70 pracowników.

Dzięki naszej usłudze oraz przeprowadzanym w RUCH-u zmianom organizacyjnym, zarządzanie łańcuchem dostaw do punktów sprzedaży detalicznej będzie dużo prostsze i tańsze” – mówi Grzegorz Wroniszewski, Group Account Director w spółce Cursor, odpowiedzialny za procesy montażowe i logistykę.

Cursor

Cursor S.A. specjalizuje się w projektowaniu i realizacji złożonych procesów sprzedażowych, zarządzaniu zasobami ludzkimi w zakresie organizacji zespołów handlowych, merchandisingu oraz wsparcia promocyjnego.

Zarządza największymi w Polsce centrami logistycznymi dedykowanymi magazynowaniu i dystrybucji materiałów wsparcia sprzedaży.

W 2009 roku spółka poszerzyła swoje kompetencje o obsługę programów lojalnościowych, sklepów internetowych oraz projekty co-packingowe.

reklama

Przydatne formularze online

Czytaj także

Narzędzia przedsiębiorcy

reklama
reklama
reklama

POLECANE

reklama

Nasze recenzje

Ostatnio na forum

reklama

Prawne ciekawostki

reklama

Eksperci portalu infor.pl

Rachelski i Wspólnicy Kancelaria Prawna

Uwalniamy od problemów

Zostań ekspertem portalu Infor.pl »
reklama
reklama
reklama