| INFORLEX | GAZETA PRAWNA | KONFERENCJE | INFORORGANIZER | APLIKACJE | KARIERA | SKLEP
reklama
Jesteś tutaj: STRONA GŁÓWNA > Moja firma > Moto > Logistyka > Magazynowanie > Magazynami Ruch SA. będzie zarządzała firma Cursor

Magazynami Ruch SA. będzie zarządzała firma Cursor

Spółka Cursor z Grupy OEX odpowiada za przyjmowanie, przechowywanie oraz pakowanie towarów FMCG w spółce Ruch S.A.

W ramach umowy Cursor zapewnia wsparcie w obszarze obsługi i zarządzania magazynami Ruch SA w Lublinie, Kielcach i Warszawie. Ponadto, Cursor odpowiada za wdrożenie wyspecjalizowanego systemu magazynowego, jak również za dostarczenie infrastruktury – regałów wysokiego składowania, antresoli oraz wózków widłowych.

Zarządzanie magazynem

„Naszą przewagą konkurencyjną jest kompleksowe i niestandardowe podejście do zarządzania magazynami wysokiego składowania – dlatego realizujemy tego typu usługi dla największych producentów dóbr szybko zbywalnych. W obsługę obiektów RUCH-u w Lublinie, Kielcach i Warszawie zaangażowany będzie stały zespół liczący ponad 70 pracowników.

Dzięki naszej usłudze oraz przeprowadzanym w RUCH-u zmianom organizacyjnym, zarządzanie łańcuchem dostaw do punktów sprzedaży detalicznej będzie dużo prostsze i tańsze” – mówi Grzegorz Wroniszewski, Group Account Director w spółce Cursor, odpowiedzialny za procesy montażowe i logistykę.

Cursor

Cursor S.A. specjalizuje się w projektowaniu i realizacji złożonych procesów sprzedażowych, zarządzaniu zasobami ludzkimi w zakresie organizacji zespołów handlowych, merchandisingu oraz wsparcia promocyjnego.

Zarządza największymi w Polsce centrami logistycznymi dedykowanymi magazynowaniu i dystrybucji materiałów wsparcia sprzedaży.

W 2009 roku spółka poszerzyła swoje kompetencje o obsługę programów lojalnościowych, sklepów internetowych oraz projekty co-packingowe.

Czytaj także

Narzędzia przedsiębiorcy

reklama

POLECANE

Nasze recenzje

Ostatnio na forum

Prawne ciekawostki

Eksperci portalu infor.pl

EY

Firma EY jest światowym liderem rynku usług profesjonalnych obejmujących usługi audytorskie, doradztwo podatkowe, doradztwo biznesowe i doradztwo transakcyjne.

Zostań ekspertem portalu Infor.pl »