| IFK | IRB | INFORLEX | GAZETA PRAWNA | INFORORGANIZER | APLIKACJE | KARIERA | SKLEP
reklama
Jesteś tutaj: STRONA GŁÓWNA > Moja firma > Moto > Logistyka > Magazynowanie > Magazyn dla Philips Lighting Poland S.A. w Pabianicach

Magazyn dla Philips Lighting Poland S.A. w Pabianicach

Firma Jones Lang LaSalle doradzała w wyborze powierzchni magazynowej dla Philips Lighting Poland S.A. Firma produkująca sprzęt oświetleniowy zdecydowała się na magazyn w Pabianicach.

Nowoczesny obiekt firmy Goodman w Pabianicach, którego budowa rozpoczęła się we wrześniu b.r., będzie liczył 9 500 m.kw. powierzchni magazynowo-logistycznej. Philips wynajmie prawie 9 200 m.kw. przestrzeni magazynowej oraz 300 m.kw. powierzchni socjalno-biurowej. Jest to druga inwestycja spółki w tym regionie.

Marek Sobieraj, Plant Manager, Business Center Automotive, Philips Lighting Poland S.A. Branch Pabianice podsumowuje tę transakcję: „Uruchomienie nowoczesnego centrum dystrybucyjno-magazynowego jest bardzo ważnym elementem pakietu projektów inwestycyjnych aktualnie realizowanych przez Philips Lighting Automotive w Pabianicach. Jego realizacja umożliwi zapewnienie najwyższego poziomu serwisu dla naszych klientów oraz będzie wspierała dalszy wzrost biznesu w Polsce i w regionie Europy Centralnej i Wschodniej. Do chwili obecnej wszystkie etapy tego przedsięwzięcia realizowane są zgodnie z harmonogramem. Mamy nadzieję, że przekazanie gotowego obiektu do użytku odbędzie się również zgodnie z planem.”

Tomasz Mika, Dyrektor Działu Powierzchni Magazynowych i Przemysłowych Jones Lang LaSalle, dodaje: „Bardzo się cieszę, że firma Philips Lighting powierzyła nam rolę doradcy przy wyborze nowego centrum logistycznego. Kluczowym kryterium dla naszego Klienta była lokalizacja magazynu w jak najbliższej odległości od obecnej fabryki w Pabianicach. Dodatkowo, poszukiwana powierzchnia magazynowa miała się znajdować w nowoczesnym budynku klasy A spełniającym najwyższe standardy oraz gwarantującym bezpieczeństwo dla składowanych produktów. Po szczegółowej analizie ofert oraz naszej rekomendacji Philips zdecydował się na współpracę z firmą Goodman, która zaprezentowała elastyczne i profesjonalne podejście. Nowy obiekt powstanie w Pabianicach i zostanie zbudowany według szczegółowych wymagań oraz specyfikacji technicznej przyszłego najemcy.”

Błażej Ciesielczak, Dyrektor Zarządzający, Goodman Polska, komentuje: „Magazyn dla Philips Lighting Poland S.A. w ramach Łódź Logistics Centre jest już naszą piątą inwestycją w Polsce w tym roku, którą prowadzimy dla konkretnego najemcy. Realizacja ta doskonale wpisuje się w strategię dynamicznego rozwoju firmy Goodman na polskim rynku a Łódź stanowi dla nas bardzo ciekawy obszar inwestycyjny.”

Czytaj także

Narzędzia przedsiębiorcy

reklama

POLECANE

Nasze recenzje

Ostatnio na forum

Prawne ciekawostki

Eksperci portalu infor.pl

Małopolski Instytut Studiów Podatkowych

Doradztwo podatkowe, rachunkowość, audyt, obsługa i pomoc w trakcie postępowań z organami podatkowymi

Zostań ekspertem portalu Infor.pl »