| INFORLEX | GAZETA PRAWNA | KONFERENCJE | INFORORGANIZER | APLIKACJE | KARIERA | SKLEP
reklama
Jesteś tutaj: STRONA GŁÓWNA > Moja firma > Moto > Logistyka > Magazynowanie > Magazyn dla Philips Lighting Poland S.A. w Pabianicach

Magazyn dla Philips Lighting Poland S.A. w Pabianicach

Firma Jones Lang LaSalle doradzała w wyborze powierzchni magazynowej dla Philips Lighting Poland S.A. Firma produkująca sprzęt oświetleniowy zdecydowała się na magazyn w Pabianicach.

Nowoczesny obiekt firmy Goodman w Pabianicach, którego budowa rozpoczęła się we wrześniu b.r., będzie liczył 9 500 m.kw. powierzchni magazynowo-logistycznej. Philips wynajmie prawie 9 200 m.kw. przestrzeni magazynowej oraz 300 m.kw. powierzchni socjalno-biurowej. Jest to druga inwestycja spółki w tym regionie.

Marek Sobieraj, Plant Manager, Business Center Automotive, Philips Lighting Poland S.A. Branch Pabianice podsumowuje tę transakcję: „Uruchomienie nowoczesnego centrum dystrybucyjno-magazynowego jest bardzo ważnym elementem pakietu projektów inwestycyjnych aktualnie realizowanych przez Philips Lighting Automotive w Pabianicach. Jego realizacja umożliwi zapewnienie najwyższego poziomu serwisu dla naszych klientów oraz będzie wspierała dalszy wzrost biznesu w Polsce i w regionie Europy Centralnej i Wschodniej. Do chwili obecnej wszystkie etapy tego przedsięwzięcia realizowane są zgodnie z harmonogramem. Mamy nadzieję, że przekazanie gotowego obiektu do użytku odbędzie się również zgodnie z planem.”

Tomasz Mika, Dyrektor Działu Powierzchni Magazynowych i Przemysłowych Jones Lang LaSalle, dodaje: „Bardzo się cieszę, że firma Philips Lighting powierzyła nam rolę doradcy przy wyborze nowego centrum logistycznego. Kluczowym kryterium dla naszego Klienta była lokalizacja magazynu w jak najbliższej odległości od obecnej fabryki w Pabianicach. Dodatkowo, poszukiwana powierzchnia magazynowa miała się znajdować w nowoczesnym budynku klasy A spełniającym najwyższe standardy oraz gwarantującym bezpieczeństwo dla składowanych produktów. Po szczegółowej analizie ofert oraz naszej rekomendacji Philips zdecydował się na współpracę z firmą Goodman, która zaprezentowała elastyczne i profesjonalne podejście. Nowy obiekt powstanie w Pabianicach i zostanie zbudowany według szczegółowych wymagań oraz specyfikacji technicznej przyszłego najemcy.”

Błażej Ciesielczak, Dyrektor Zarządzający, Goodman Polska, komentuje: „Magazyn dla Philips Lighting Poland S.A. w ramach Łódź Logistics Centre jest już naszą piątą inwestycją w Polsce w tym roku, którą prowadzimy dla konkretnego najemcy. Realizacja ta doskonale wpisuje się w strategię dynamicznego rozwoju firmy Goodman na polskim rynku a Łódź stanowi dla nas bardzo ciekawy obszar inwestycyjny.”

Czytaj także

Narzędzia przedsiębiorcy

reklama

POLECANE

Nasze recenzje

Ostatnio na forum

Prawne ciekawostki

Eksperci portalu infor.pl

Ecovis System Rewident Sp. z o.o.

Ecovis System Rewident Sp. z o.o. to niezawodny partner dostarczający kompleksowe rozwiązania z zakresu audytu, księgowości, doradztwa podatkowego oraz kadr i płac. Firma istnieje na polskim rynku od 1995 r.

Zostań ekspertem portalu Infor.pl »