reklama
| INFORLEX | GAZETA PRAWNA | KONFERENCJE | INFORORGANIZER | APLIKACJE | KARIERA | SKLEP
reklama
reklama
reklama
Jesteś tutaj: STRONA GŁÓWNA > Moja firma > Moto > Logistyka > Magazynowanie > Firma KAN zastosowała system do zarządzania magazynem ASTRO WMS

Firma KAN zastosowała system do zarządzania magazynem ASTRO WMS

KAN, producent systemów instalacyjnych wodnych i grzewczych, wybrała nowy system do zarządzania magazynem - Astro WMS firmy Consafe Logistics.

Firma zdecydowała się na zmianę systemu chcąc zautomatyzować proces zarządzania magazynem. Zależy jej także na wzroście efektywności procesów logistycznych.

KAN zatrudnia blisko 700 osób. Jest obecna w 23 krajach Europy. Nowy system IT będzie obsługiwał magazyn liczący 6000 m2. 

System Astro WMS ułatwi proces przyjęcia towarów do magazynu, kompletacji i dystrybucji. Wśród zalet tego programu wymienia się także sprawną i szybką obsługę zamówień, realizację większej ilości zleceń przy utrzymaniu tego samego poziomu liczebności pracowników i środków transportu. 

Istotna jest także redukcja pomyłek oraz zmniejszenie poziomu wymaganych zapasów. 

Wzrost wydajności jest możliwy dzięki przetwarzaniu informacji w czasie rzeczywistym. Ma to ogromne znaczenie w firmach, gdzie przetwarza się dużą ilość informacji – produktów przepływających przez magazyn

W systemie Astro można nadawać zadaniom priorytety w zależności od terminów i stanu produktów w magazynie. Tak ustawione zadania ułatwiają pracę. 

W firmie KAN Astro WMS zostanie zintegrowany z istniejącym już systemem ERP. W projekcie implementacji wykorzystano także rozwiązania firmy Motorola – terminale radiowe serii MC9000, sieć radiową oraz drukarki etykiet Zebra. Projekt implementacji zostanie zrealizowany do końca 2011 roku.

źródło: Consafe Logistics

reklama

Przydatne formularze online

Czytaj także

Narzędzia przedsiębiorcy

reklama
reklama
reklama

POLECANE

reklama

Nasze recenzje

Ostatnio na forum

reklama

Prawne ciekawostki

reklama

Eksperci portalu infor.pl

M. Szulikowski i Partnerzy Kancelaria Prawna

tel./fax: +48 (22) 635 46 00

Zostań ekspertem portalu Infor.pl »
reklama
reklama
reklama