reklama
| INFORLEX | GAZETA PRAWNA | KONFERENCJE | INFORORGANIZER | APLIKACJE | KARIERA | SKLEP
reklama
reklama
reklama
Jesteś tutaj: STRONA GŁÓWNA > Moja firma > Moto > Logistyka > Magazynowanie > Solid Logistics wynajął 35 500 m2 magazynu w Teresinie

Solid Logistics wynajął 35 500 m2 magazynu w Teresinie

ProLogis, dostawca obiektów dystrybucyjnych podpisał umowę najmu 35 500 metrów kwadratowych nowoczesnej powierzchni magazynowej w ProLogis Park Teresin z firmą Solid Logistics, która oferuje kompleksowe usługi logistyczne z wykorzystaniem wszystkich gałęzi transportu w imporcie, eksporcie, relacjach krajowych i międzynarodowych.

W ramach zawartej nowej umowy najmu Solid Logistics zajmie 8 500 metrów kwadratowychw budynku 1 oraz 27 000 metrów kwadratowych w budynku 2 w ProLogis Park Teresin położonym 40 kilometrów od centrum Warszawy, bezpośrednio przy międzynarodowej trasie E-30 łączącej Warszawę z Berlinem.

Wynajęta powierzchnia zostanie przeznaczona na obsługę logistyczną producenta sprzętu AGD. Włącznie z tą transakcją Solid Logistics wynajmuje obecnie ponad 63 000 metrów kwadratowych powierzchni magazynowej w czterech centrach dystrybucyjnych ProLogis w Polsce. 

- To już czwarty park logistyczny ProLogis, w którym operuje Solid Logistics. – powiedział Dariusz Proniewicz, leasing manager ProLogis na Polskę. - Ekspansja klienta w obrębie jednego parku to duże osiągnięcie, a budowanie przez Klienta łańcucha dostaw w oparciu o obiekty oferowane przez jednego dewelopera to już ogromny sukces.

ProLogis Park Teresin składa się z sześciu budynków o łącznej powierzchni około 160 000 metrów kwadratowych. Park posiada dostęp do własnej bocznicy kolejowej, co wraz z doskonałą lokalizacją parku zapewnia klientom parku znakomite rozwiązania komunikacyjne, umożliwiające sprawną dystrybucję towarów zarówno na rynki lokalne, jak i do krajów Europy Środkowo- Wschodniej czy do Rosji.

Klientami ProLogis Park Teresin również są: DHL, Schenker i Viva Manufacturing. Portfolio ProLogis w regionie Warszawy składa się z dziewięciu parków dystrybucyjnych (39 budynków) o łącznej powierzchni magazynowej ponad 765 000 metrów kwadratowych zlokalizowanych w Warszawie, Jankach, Nadarzynie, Błoniu, Teresinie i Sochaczewie.

źr. Prologis

reklama

Przydatne formularze online

Czytaj także

Źródło:

Własne

Zdjęcia


VAT 2021. Podatki część 239.90 zł
reklama

Narzędzia przedsiębiorcy

reklama
reklama
reklama

POLECANE

reklama

Nasze recenzje

Ostatnio na forum

reklama
reklama

Eksperci portalu infor.pl

MDDP Outsourcing

Nowoczesny outsourcing księgowości, kadr i płac

Zostań ekspertem portalu Infor.pl »
reklama
reklama
reklama