reklama
| INFORLEX | GAZETA PRAWNA | KONFERENCJE | INFORORGANIZER | APLIKACJE | KARIERA | SKLEP
reklama
reklama
reklama
Jesteś tutaj: STRONA GŁÓWNA > Moja firma > Moto > Moto porady > Eksploatacja > Zakup > Opel Leasing Mobilny - co to jest?

Opel Leasing Mobilny - co to jest?

Leasingodawcy coraz bardziej urozmaicają swoją ofertę dostosowując ją do możliwości działających na rynku przedsiębiorców. Także Opel ma propozycję, która ułatwia efektywniejsze zarządzanie budżetem na eksploatację samochodu.

Co to jest Opel Leasing Mobilny?

Opel Leasing Mobilny to produkt, który ma na celu pomóc przedsiębiorcom optymalizować budżet i efektywniej zarządzać flotą samochodową. Dodatkowo mogą oni obecnie skorzystać z oferty promocyjnej, które obejmuje Opel Insignia Editon 1.4 Turbo w wynajmie już za 990 zł netto miesięcznie bez opłaty wstępnej.

Zobacz też: Różnica między najmem a leasingiem samochodu

Kluczowym założeniem wprowadzonego produktu, Opel Leasing Mobilny, jest ułatwienie przedsiębiorcom prowadzenia biznesu poprzez zdjęcie z nich obowiązku zarządzania pojazdami służbowymi. Wszystkie kwestie związane z samochodami pozostają w rękach wyspecjalizowanej firmy, a przedsiębiorcy mogą skoncentrować się na prowadzeniu działalności. Najnowsza oferta Getin Fleet SA i GM Poland gwarantuje wynajem nowego samochodu bez opłaty wstępnej, niską ratę, ubezpieczenie samochodu oraz serwis w Autoryzowanych Stacjach Obsługi Opel. Dodatkowo przedsiębiorca ma zapewniony dostęp do samochodu zastępczego na czas ewentualnej naprawy pojazdu, co daje mu pełną mobilność zawodową. Opel Leasing Mobilny umożliwia Klientowi ponoszenie kosztów jedynie za rzeczywiste zużycie pojazdu. Klient ma możliwość wykupu auta, za cenę która zostaje z góry ustalona w umowie. Nie jest to jednak opcja obligatoryjna.

– General Motors Poland poszukiwał partnera, z którym mógłby stworzyć ofertę finansowania pojazdów od zaraz, bez opłaty wstępnej, z optymalną ratą oraz pełnym serwisem i gwarancją stałej mobilności. Zaproponowane przez nas rozwiązania to wyjście naprzeciw potrzebom miłośników Opla. Wspólnie z GM Poland stworzyliśmy dla nich propozycję, która gwarantuje wygodę i kompleksową obsługę. Dzięki temu, korzystając z wynajmu długoterminowego w postaci leasingu mobilnego dla MSP, przedsiębiorcy mogą skoncentrować się na prowadzeniu biznesu, podczas gdy my opiekujemy się ich samochodem – mówi Tomasz Ślepowroński, Prezes Zarządu Getin Fleet SA.

Zobacz też: Leasing auta a montaż instalacji LPG

Opel Insignia za 990 zł miesięcznie

Opel Leasing Mobilny to nowa propozycja dla właścicieli małych i średnich firm przygotowana przez Getin Fleet SA wspólnie z GM Poland. Jest to leasing z serwisem, sprzedawany w sieci ASO Opel. Podjęcie współpracy przez obydwie marki jest kolejnym etapem rozwoju Getin Fleet oraz realizacji strategii wprowadzania najdogodniejszych opcji i atrakcyjnych produktów dla przedsiębiorców. Obecnie mogą oni również skorzystać z promocyjnej oferty na Opel Insignia Editon 1.4 Turbo, gdzie koszt wynajmu miesięcznego wynosi od 990 zł netto miesięcznie bez opłaty wstępnej.

Źródło: Materiały prasowe General Motors

reklama

Czytaj także

Narzędzia przedsiębiorcy

reklama
reklama
reklama

POLECANE

reklama

Nasze recenzje

Ostatnio na forum

reklama

Prawne ciekawostki

reklama

Eksperci portalu infor.pl

VGD

VGD jest międzynarodową firmą świadczącą usługi w zakresie księgowości, kadr i płac, audytu, podatków oraz doradztwa biznesowego

Zostań ekspertem portalu Infor.pl »
reklama
reklama
reklama