| INFORLEX | GAZETA PRAWNA | KONFERENCJE | INFORORGANIZER | APLIKACJE | KARIERA | SKLEP
reklama
Jesteś tutaj: STRONA GŁÓWNA > Moja firma > Moto > Moto porady > Eksploatacja > Wnętrze i wyposażenie > Czy Yanosik będzie płatny?

Czy Yanosik będzie płatny?

Czy ciesząca się coraz większym gronem użytkowników aplikacja Yanosik będzie płatna? Ostatnio pojawia się wiele głosów zdających się potwierdzać niepokojące informacje. Jaka jest prawda?

W ostatnim czasie wśród internautów rozgorzała dyskusja na temat rzekomego planu wprowadzenia opłat za korzystanie z aplikacji. Kierowcy mogą jednak spać spokojnie. Kwestia opłat związana jest bowiem z zupełnie nowym projektem.

Yanosik będzie płatny?

- Otrzymaliśmy sporo zapytań od użytkowników zaniepokojonych informacjami o płatnościach – mówi Jakub Wesołowski, Neptis S.A. - Nawigacja Yanosik zawsze była, jest i będzie bezpłatna. Stworzyliśmy natomiast osobną aplikację Yanosik dla Firm, która jest przeznaczona dla przedsiębiorców i będzie oferowała płatne funkcje. - dodaje. Zadaniem aplikacji jest głównie pomoc w organizacji pracy, a komunikator jest tutaj jedynie funkcją dodatkową. Oczywiście mimo rozdzielności tych dwóch aplikacji, zgłoszenia kierowców o sytuacji na drodze, zarówno z Yanosika jak i Yanosika dla Firm, będą trafiały do jednego systemu. Korzystający z Yanosik dla Firm również przyczynią się do "kolorowania" dróg na mapie w aplikacji, tym samym wzbogacając system o aktualne dane o natężeniu ruchu (technologia SmartTraffic).

Zobacz też: Co warto, a co trzeba mieć w samochodzie?

Aplikacja Yanosik dla Firm

Yanosik dla Firm to przede wszystkim narzędzie pomagające w dbaniu o własną firmę i pracowników. Łączy w sobie funkcje monitoringu GPS, nawigacji oraz CRM. Dzięki aplikacji można zdalnie koordynować powierzane zespołowi zadania. Dodatkową pomocą jest możliwość tworzenia GEOnotatek, przy pomocy których pracownicy mogą na bieżąco raportować realizację zadań w określonej lokalizacji, co jest nieodzowne w przypadku pracowników mobilnych.

Warto zauważyć, że Yanosik dla Firm to nie jest udogodnienie wyłącznie dla pracodawcy. Prowadzenie firmy to nie tylko biznes, utrzymywanie kontroli i niskich kosztów, ale także budowanie relacji międzyludzkich, dbanie o klientów i pracowników. Aplikacja posiada więc też funkcje, które pomogą pracownikom na co dzień, co czyni z niej najbardziej przyjazny monitoring GPS. Dzięki nawigacji online omijającej korki i komunikatorowi dla kierowców, pracownicy dojadą na miejsce bez denerwującego stania w korkach i niemiłych "niespodzianek" w postaci mandatów. Warto zauważyć, że aplikacja Yanosik dla Firm nie wyświetla treści reklamowych, prawdopodobnie więc część użytkowników Yanosika posiadających swoją działalność gospodarczą chętnie skorzysta z takiej opcji.

Zobacz też: Czy zapis z kamery może być dowodem w sprawie?

Aplikacja swoją premierę miała 15 września i można ją już pobierać na smartfony wyposażone w system Android.

Źródło: Materiały prasowe Creandi

Czytaj także

Narzędzia przedsiębiorcy

reklama

POLECANE

Nasze recenzje

Ostatnio na forum

Prawne ciekawostki

Eksperci portalu infor.pl

Jacek Janusz

Asesor Komorniczy, specjalista z zakresu postępowania egzekucyjnego

Zostań ekspertem portalu Infor.pl »