| INFORLEX | GAZETA PRAWNA | KONFERENCJE | INFORORGANIZER | APLIKACJE | KARIERA | SKLEP
reklama
Jesteś tutaj: STRONA GŁÓWNA > Moja firma > Moto > Moto porady > Eksploatacja > Wnętrze i wyposażenie > Porównanie nawigacji na komórkę

Porównanie nawigacji na komórkę

Dzięki szerokim możliwościom rozbudowy smartfony stają się powoli alternatywą dla tradycyjnych nawigacji samochodowych - wystarczy pobrać i zainstalować odpowiednie oprogramowanie, aby cieszyć się mobilną nawigacją w telefonie. Porównujemy dostępne aplikacje.

Na rynku dostępne są już cztery aplikacje umożliwiające korzystanie z nawigacji w telefonie komórkowym. Obok najbardziej popularnej NaviExpert mamy do wyboru także Navatar oraz dwie bezpłatne: Yanosik i Google Navigation. Oprócz kosztu zakupu różnią się one także kompatybilnością z platformami mobilnymi oraz „wbudowanymi” funkcjami.

Zobacz też: Jak GPS ułatwia nam podróżowanie?

Zdecydowaną przewagą mobilnych nawigacji nad tradycyjnymi jest możliwość pobierania z Internetu informacji o aktualnej sytuacji na drogach, dzięki czemu mogą one odpowiednio dostosowywać proponowane trasy, ostrzegać przed wypadkami, fotoradarami czy kontrolami drogowymi oraz w przypadku np. powstałego korka - sugerować zmianę trasy. Poniżej przedstawiamy porównanie funkcji dostępnych w wymienionych aplikacjach.

Źródło: Creandi.pl

Z powyższego porównania wyłania się niekwestionowany lider - Yanosik, który dzięki dużej ilości funkcji, kompatybilności z trzema różnymi platformami oraz nieodpłatnej dostępności może stać się hitem wśród mobilnych nawigacji samochodowych.

Czytaj także

Autor:

Źródło:

INFOR

Zdjęcia

Dzięki mobilnym nawigacjom takie urządzenie może wkrótce zniknąć z naszych samochodów. Fot. Fotolia
Dzięki mobilnym nawigacjom takie urządzenie może wkrótce zniknąć z naszych samochodów. Fot. Fotolia

PPK dla pracownika24.90 zł

Narzędzia przedsiębiorcy

reklama

POLECANE

Nasze recenzje

Prawne ciekawostki

Eksperci portalu infor.pl

Kinga Badowska

Zostań ekspertem portalu Infor.pl »