| INFORLEX | GAZETA PRAWNA | KONFERENCJE | INFORORGANIZER | APLIKACJE | KARIERA | SKLEP
reklama
Jesteś tutaj: STRONA GŁÓWNA > Moja firma > Moto > Moto porady > Eksploatacja > Opony i felgi > Geometria kół w 3D. Jak to działa?

Geometria kół w 3D. Jak to działa?

Ustawianie zbieżności kół i osi jezdnych auta w technologii trójwymiarowego modelowania zapewnia, szybki (poniżej 5 minut) i dokładny pomiar w bezkablowym systemie. Klient ma możliwość obserwowania pracy mechanika przy regulacji geometrii kół w 3D i wyświetlanych na bieżąco kątów na ekranie udostępnionym w biurze serwisu.

Jeden z bardziej doświadczonych w Poznaniu samochodowych serwisów diagnostyczno-naprawczych, Auto Centrum Baranowski, oferuje swoim klientom geometrię kół 3D wykonywaną zaawansowanym technologicznie urządzeniem pomiarowym Hunter. Ustawianie zbieżności kół i osi jezdnych auta w technologii trójwymiarowego modelowania zapewnia prosty, szybki (poniżej 5 minut), niezawodny i stabilny pomiar w kompletnie bezkablowym systemie. Klient ma możliwość obserwowania pracy mechanika przy regulacji geometrii i wyświetlanych na bieżąco kątów na ekranie udostępnionym w biurze serwisu. Na jednym ekranie można śledzić aż 32 parametry, a dodatkowo automatyczne porównanie kątów zmierzonych z danymi producenta. Hunter dokona precyzyjnego pomiaru wszystkich kątów poziomych i pionowych a ponadto rozstawu osi i kół oraz obwodu kół.

Zobacz też: Dlaczego Polacy nie zmieniają opon na zimowe?

Sprawdzenie symetrii kątów pozwala ocenić czy wyniki pomiarów znajdujące się poza tolerancją  spowodowane są wypadkiem lub uszkodzeniem podwozia. Pomiar kątów odbywa się za pośrednictwem nowej generacji kamer CMOS o wysokiej rozdzielczości, które w sposób ciągły mierzą pozycje tarcz oraz ich orientację w przestrzeni. Hunter pracuje niezwykle szybko i wydajnie, dystans przetaczania pojazdu w tył i z powrotem jest bardzo krótki (20 cm), dzięki czemu cała operacja pomiarowa zajmuje nie więcej niż 5 minut. W tym czasie urządzenie przeprowadza kompensację bicia oraz szereg pomiarów bez konieczności podnoszenia pojazdu. Obecnie innowacyjna geometria kół 3D w Auto Centrum Baranowski jest objęta promocyjną ceną w wysokości 65 zł netto za jedną oś i 80 zł netto za komplet. To się po prostu opłaca, nie tylko cenowo, ale także czasowo, a do tego klient ma gwarancję dokładności i niezawodności pomiaru.

Zobacz też: Jaki jest prawidłowy poziom ciśnienia w oponach i jak często kontrolować ciśnienie?

Poznańska firma Auto Centrum Baranowski powstała w 1987 roku oferując kompletną innowację na rynku diagnostyki pojazdów osobowych. Współpraca z techniką precyzyjną we Wrocławiu pozwoliła ACB zbudować nowoczesne, bogato wyposażone zaplecze, dzięki czemu firma mogła funkcjonować na najwyższych obrotach konsekwentnie budując silną markę i zyskując coraz więcej zadowolonych klientów. Od początku swojego istnienia Auto Centrum Baranowski stopniowo zwiększało zakres usług przy jednoczesnym podwyższaniu standardu pracy i udoskonalaniu parku urządzeń diagnostycznych i naprawczych. Obecnie Centrum Serwisowe z Poznania oferuje kompleksową mechanikę i elektronikę pojazdową, geometrię kół 3D, wulkanizację i wymianę opon, serwis klimatyzacji, wynajem aut (w tym wynajem długoterminowy). Oprócz obsługi klientów indywidualnych, ACB specjalizuje się w serwisowaniu firmowych flot samochodowych. Pakiet dla biznesu to szereg realnych korzyści - od finansowych (atrakcyjne warunki cenowe i rabatowe), przez wizerunkowe (świetnie zadbana, 100% sprawa flota firmowa), do organizacyjnych (dostępność serwisu przez 24h przez 7 dni w tygodniu). Warto dodać, że Auto Centrum Baranowski udziela gwarancji od 6 miesięcy do 3 lat na wszystkie wykonywane usługi. ACB to doświadczeni i kompetentni technicy, przyjazny i fachowy personel oraz nowocześnie wyposażony zakład.

Zobacz też: Jakie opony kupują polscy kierowcy?

Więcej informacji można uzyskać:

Auto Centrum Baranowski

os. Wichrowe Wzgórze 10A

61-001 Poznań

‎tel.: 61 820 89 61

e-mail: autobar@wp.pl

www: http://www.acb24.pl/geometria-kol-3d-hunter

Czytaj także

Narzędzia przedsiębiorcy

reklama

POLECANE

Nasze recenzje

Ostatnio na forum

Prawne ciekawostki

Eksperci portalu infor.pl

VGD

VGD jest międzynarodową firmą świadczącą usługi w zakresie księgowości, kadr i płac, audytu, podatków oraz doradztwa biznesowego

Zostań ekspertem portalu Infor.pl »