| IFK | IRB | INFORLEX | GAZETA PRAWNA | INFORORGANIZER | APLIKACJE | KARIERA | SKLEP
Jesteś tutaj: STRONA GŁÓWNA > Moja firma > Biznes > Finanse > Kredyty > Kredyty i pożyczki hipoteczne > Ranking kredytów mieszkaniowych - lipiec 2010

Ranking kredytów mieszkaniowych - lipiec 2010

Gold Finance opublikował kolejny raport na temat rynku kredytów mieszkaniowych. Wynika z niego, że w ofertach roi się od promocji, a co czwarta oferta kredytu złotowego w lipcu staniała.

BOŚ wprowadził Letnią Promocję kredytów i pożyczek hipotecznych, polegającą na: obniżeniu marży kredytów i pożyczek hipotecznych w PLN o 0,30 pkt. proc. od stawek standardowych. Dla kwot powyżej 150 tys. zł, nie pobiera prowizji. Promocja potrwa do 31 sierpnia 2010 r. (decyduje data rejestracji kompletnego wniosku). Z promocji może skorzystać klient, który spełni wszystkie następujące warunki: otworzy lub posiada ROR z wpływami/deklaracją wpływów z tytułu wynagrodzenia w wysokości min. 2 tys. zł, posiada lub zakupi karty debetową i kredytową, będzie korzystał z wyciągów elektronicznych, złoży co najmniej dwa zleceń stałe/polecenia zapłaty, posiada lub złoży wniosek o pożyczkę w ROR/debet, posiada lub zakupi dowolne ubezpieczenia do ROR oraz „ubezpieczenie nieruchomości od ognia i innych zdarzeń losowych dla kredytobiorców hipotecznych BOŚ S.A. (TU EUROPA)” Wariant I.

MultiBank przedłużył do końca sierpnia promocję "Plany Finansowe 2010". Jej założenia to minimalna kwota kredytu 150 000 zł, marża dla kredytu celowego wynosząca 3 proc. dla EURO (2 proc. dla PLN z operatem szacunkowym), obowiązek zasilania rachunku wynagrodzeniem, dokonywanie transakcji kartą debetową lub kredytową oraz korzystanie z pakietu ubezpieczeń (ubezpieczenie na życie + ubezpieczenie Pakiet Bezpieczna Spłata) przez okres 5 lat od momentu uruchomienia kredytu.

W DnB NORD klient korzystając z innych produktów Banku w lipcu mógł w dowolny sposób kształtować swoją marżę kredytową. Dodatkowo przez okres 12 miesięcy albo 36 miesięcy (tylko kredyty w EUR) klient miał gwarantowaną marżę w wysokości 1,60 proc..

Dane do obliczeń oraz w tabelach pochodzą z końca czerwca. Kredyty uwzględniają oferty promocyjne oraz powiązanie ze sprzedażą innych produktów bankowych. Szacowane są dla 3-osobowej rodziny z dochodami 6,5 tys. zł netto.

Czytaj także

Narzędzia przedsiębiorcy

POLECANE

Dotacje dla firm

reklama

Ostatnio na forum

RODO 2018

Pomysł na biznes

Eksperci portalu infor.pl

GLC

Doradztwo podatkowe i prawne. Outsourcing usług księgowych i HR. Audyty finansowe.

Zostań ekspertem portalu Infor.pl »