| INFORLEX | GAZETA PRAWNA | KONFERENCJE | INFORORGANIZER | APLIKACJE | KARIERA | SKLEP
Jesteś tutaj: STRONA GŁÓWNA > Moja firma > Biznes > Finanse > Karty kredytowe > Wybór karty kredytowej > W którym banku wyrobić kartę kredytową?

W którym banku wyrobić kartę kredytową?

Właściwie dobrana karta kredytowa niekoniecznie musi być wyrobiona tam, gdzie posiadamy konto. Dzięki nowej karcie kredytowej można zaoszczędzić pieniądze, a nawet zarobić. Przedstawiamy zestawienie kart kredytowych, znajdujących się w ofercie dziesięciu największych polskich banków.

Produkt, który zwyciężył aż w dwóch kategoriach, to GET karta, którą można zamówić przez wirtualne ramię Getin Banku – Getin Online.

Sprawdź porównanie 47 kart kredytowych – do zwykłch do platynowych!

Jak zostało wspomniane wyżej, oferty generalnie niewiele różnią się między sobą, np. o zwycięstwie BZ WBK w kategorii oprocentowania zadecydowało 0,40%. W przypadku maksymalnych okresów bezodsetkowych – minimalny wynosi 52 dni. W kategorii kosztu użytkowania karty warto natomiast zaznaczyć, że wiele banków zwalnia klientów z rocznych/miesięcznych opłat – po wykonaniu określonej liczby transakcji bądź wydaniu za pomocą karty pewnej kwoty w skali roku. W niektórych przypadkach wymagania te mogą być trudne do spełnienia, w innych nie powinny stanowić żadnego problemu (np. w ING Banku Śląskim).

Wnioski

Oferty kart kredytowych są bardzo zbliżone do siebie i wielokrotnie o naszym wyborze decydują nie tylko podstawowe parametry, takie jak oprocentowanie czy koszt posiadania karty. Często nie jest to nawet kwestia zniżek czy programów partnerskich. Jak pokazuje zestawienie, czasem warto zajrzeć do konkurencji – choćby dla zaoszczędzenia kilkudziesięciu złotych. Nie zmienia to faktu, że gdy potrzebujemy karty kredytowej, zazwyczaj udajemy się po nią do banku, w którym posiadamy konto.

Eksperci TotalMoney.pl

Właściwie dobrana karta kredytowa niekoniecznie musi być wyrobiona tam, gdzie posiadamy konto.Dzięki nowej karcie kredytowej można zaoszczędzić pieniądze, a nawet zarobić. Przedstawiamy zestawienie kart kredytowych, znajdujących się w ofercie dziesięciu największych polskich banków.

Czytaj także

Narzędzia przedsiębiorcy

POLECANE

Dotacje dla firm

reklama

Ostatnio na forum

Pomysł na biznes

Eksperci portalu infor.pl

Jacek Janusz

Asesor Komorniczy, specjalista z zakresu postępowania egzekucyjnego

Zostań ekspertem portalu Infor.pl »