| IFK | IRB | INFORLEX | GAZETA PRAWNA | INFORORGANIZER | APLIKACJE | KARIERA | SKLEP
reklama
Jesteś tutaj: STRONA GŁÓWNA > Moja firma > Biznes > Firma > Zamówienia publiczne > Udzielanie zamówień > Sprawozdanie o udzielonych zamówieniach do 1 marca 2012

Sprawozdanie o udzielonych zamówieniach do 1 marca 2012

Sprawozdanie o udzielonych zamówieniach 2012. 1 marca 2012 r. upływa termin przekazywania rocznych sprawozdań o udzielonych zamówieniach publicznych. Dowiedz się w jaki sposób złożyć sprawozdanie o udzielonych zamówieniach.

Sprawozdanie o udzielonych zamówieniach do 1 marca 2012

1 marca to ostatni dzień, kiedy zamawiający mogą przekazać Prezesowi Urzędu Zamówień Publicznych roczne sprawozdanie o udzielonych zamówieniach w roku 2011.

Zgodnie z ustawą z dnia 29 stycznia 2004 roku Prawo zamówień publicznych zamawiający ma obowiązek sporządzić roczne sprawozdanie o udzielonych zamówieniach oraz przekazać je  Prezesowi Urzędu w terminie do dnia 1 marca każdego roku następującego po roku, którego dotyczy sprawozdanie.

Polecamy: Progi unijne w zamówieniach publicznych 2012

Do złożenia sprawozdania zobowiązane są podmioty, które udzieliły zamówień o wartości powyżej 14.000 EUR. Kwota ta odnosi się do zamówień udzielonych w roku poprzedzającym rok składani sprawozdania.

Formularz

Formularz do składania sprawozdania określa rozporządzenie Prezesa Rady Ministrów z dnia 10 września 2007 r. zmieniające rozporządzenie w sprawie zakresu informacji zawartych w rocznym sprawozdaniu o udzielonych zamówieniach, jego wzoru oraz sposobu przekazywania (Dz. U. Nr 175, poz. 1226).

Polecamy: Przelicznik euro do zamówień publicznych 2012

Roczne sprawozdanie należy przekazać do 1 marca w formie elektronicznej, poprzez skorzystanie z formularza umieszczonego na stronach portalu internetowego Urzędu Zamówień Publicznych.

Przekazanie sprawozdania jest możliwe jedynie wówczas, gdy podmiot posiada login i hasło umożliwiające korzystanie z Biuletynu Zamówień Publicznych. Podmioty, które nie posiadają hasła i loginu powinny zgłosić się do BZP w sprawie ich uzyskania.

Po wypełnieniu formularza należy go wysłać drogą elektroniczną poprzez stronę portalu UZP, jednocześnie zachowując numer referencyjny sprawozdania.

Polecamy artykuły

Narzędzia przedsiębiorcy

POLECANE

Dotacje dla firm

reklama

Ostatnio na forum

RODO 2018

Pomysł na biznes

Eksperci portalu infor.pl

Vindicat sp. z o.o.

Vindicat to ogólnopolska firma windykacyjna realizująca usługi odzyskiwania należności. Jesteśmy również pionierem w tworzeniu rozwiązań informatycznych, umożliwiających samodzielne odzyskiwanie długów przez wierzycieli. VCAT.pl to internetowa platforma skutecznej windykacji należności

Zostań ekspertem portalu Infor.pl »
Notyfikacje
Czy chcesz otrzymywać informacje o najnowszych zmianach? Zaakceptuj powiadomienia od mojafirma.Infor.pl
Powiadomienia można wyłączyć w preferencjach systemowych
NIE
TAK